Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK).


Gost

#1426

2016-02-18 07:46

kako se ovo više nikada ne bi ponovilo! Na poziciji doktora ne trebaju biti osobe koje nemaju savjesti i ne znaju kako je teško nositi dijete 9 mjeseci, a pogotovo rađati ga u bolovima!!

Gost

#1427

2016-02-18 07:48

Zbog svega ovog me strah što će bit za 6 mjeeseci kaad trebam rodit.

Gost

#1428

2016-02-18 07:49

. Zao mi djetetovih roditelja kao i same bebe.
Kolak nije doktor, on je monstrum.
On vise ne smije raditi taj posao, treba mu zabraniti rad

Gost

#1429

2016-02-18 07:54

Na njihovu sreću, nikad nisam saznala imena doktorice i babica koje su bile na mom prvom porodu u Vinogradskoj i priredile mi pakao svojim komentarima, omalovažavanjem i prijetnjama. Ovo što Kolak radi rodiljama je još gore, iskreno se nadam da neće više nikad dobiti tu priliku.

Gost

#1430

2016-02-18 07:58

ne samo suspenzija, suditi mu za ubojstvo i neka plati odštetu majci

Gost

#1431

2016-02-18 07:58

Nijedna majka nije zasluzila takav tretman u rodilistu niti da joj nepeofesionalan i bezosjecajan doktor kojem treba oduzet licencu ubije dijete koje je 9mj nosila pod srcem. Peticija i njegova smjena je najmanje sto mozemo napraviti za ovu majku koja nikad nece preboljeti ovo sto su joj napravili! A i za sve druge majke koje ce ici u to rodiliste.

Gost

#1432

2016-02-18 07:59

Ocito se ovom navedenom "doktoru" neda raditi posao koji treba da radi ...a samim time sto ga ne radi kako treba doveneni su neciji zivoti u opasnost ili smrt zato TREBA biti smijenjen i nikad vise ne biti na mjestu doktora..
Antonella

#1433 Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka Vk., #PREKINIMO SUTNJU AL'ZAUVIJEK

2016-02-18 08:00

♡ ~ SVI SMO MI IVANO!! ~ ♡ Obitelji,iskrena sucut i nek'Bog dadne snage,velikoj ZENI-MAMI Mateji snage za dalje!!Pocivaj u miru,mali andjele!! ♡ ~Ovakvih Dr..,"Kolaka"puna je Hr.,!!Hitne kontrole i smjene U SVIM RADJAONAMA zahtijevam jer i,TO JE MOJE PRAVO!!Zar zbog ovakvih,neljudskih postupaka odustanem u 37.god.,od zelje za novim zivotom??STRASNO!!Il'doista,netko ceka veliku tragediju!?Onda uvedite zakon,'Oko za oko-zub za zub'da se nebi,ovako nemile situacije ponavljale i dovele do potonje navedenog jer,onda ce da vidite kako rade svoj posao,onako kako treba te ce svaki put kada udju u box,prisjetiti se Hipokratove zakletve!!Ne kolegice,koje je ceka da ispiju sok,istracaju pola bolnice..!!Osvrt na Bolnicu za porode u Split/u,odgovorno tvrdim da Dr.,Ivana Alujevič je ZENA I COVIJEK prije svega,odlicna ginekologinja koja ima empatije za sve zene te njihove probleme al'i radosti!!Dobar je uz dobrog,trazite Dr.,Ivanu Alujevic za bilo sto da Vam treba jer,to je OSOBA-ZENA I MAJKA-KRALJICA KOJA NIKOG NE ODBIJA!!Dopustite i sebi da se,osjetite kao MAJKE-KRALJICE JER TO SVAKA MAJKA MORA BITI TE TAKAV TRETMAN OSJETITI!!Zena pamti,zena najjace voli,zena ce zivot dati al'zena ce sutjeti...., iz razloga,'ako krenem na porod 2.put,mozda bude opet'ON'..,sreca beba je dobro,bolje da sutim!!Bol ce proci..Na tjelu da,u srcu i dusi NIKADA!!OVO SE DOGADJA U 21.STOLJECU?!NE DOZVOLITI NIKOM VISE I NIKADA!! ~ ♡ #ZAUVIJEK PREKINIMO SUTNJU


Gost

#1434

2016-02-18 08:01

Zivim u Beću a rodom sam iz Požege, nemam nikakva iskustva s Hrvatskim bolnicama i mogu samo reći (Hvala Bogu)..Proćitala sam svako iskustvo mama u bolnicama i na to mogu samo reći (užassss,žalost,tugaaa)Taj doktor Kolak mora dobiti otkaz jer ubija dijecu i Bog zna samo koliko ih je već ubijo, ali ne samo on vec bi većinu njih iz te bolnice poslala na sud jer su s njim radili i znali sta se događa svakoga dana a nitko nista nije poduzeo..


Gost

#1435

2016-02-18 08:02

Zato, što doktor koji iz ljenosti ili mišljenja da je on nešto boji ili vrijedni od svojih pacijenata, vrijeđa verbalno i muči svoje pacijente i na kraju čak "ubije" ljudsko biće i nikakvog suosjećanja nema, nezaslužuje da bude doktor i njemu nesmije se više nijedan ljudski život povjeriti.

Gost

#1436

2016-02-18 08:02

Zbog nehumanosti navedenog doktora

Gost

#1437

2016-02-18 08:05

Trudnica sam u visokom stupnju trudnoce i ne mogu zamisliti ovakav porod i gubitak bebe koja mjesecima vec zivi u mom trbuhu. Bitno je ovakve događaje iznesti u javnost ali nazalost zivimo u rh. Sve ce to nase institucije s vremenom zataskati. Ministarstvo i cijeli zdravstveni sustav ce debelo zastititi doktora, mijenjati nalaze i cinjenice.....ma fuj znaju oni jako dobro sto se radi. Pravosuđe necu ni komentirati. Za dobrobit svih buducih beba i majki zelim da se nesto pokrene! Obitelji velika podrska i suosjecanje. U mom slucaju vrijedila bi ona stara "oko za oko,zub za zub"

Gost

#1438

2016-02-18 08:05

Ovakvo nehumano ponašanje doktora je nedopustivo i krajnje je vrijeme da se takvima odrede stroge zatvorske kazne, i naravno, oduzimanje licence! Nažalost, previše je ovakvih i sličnih priča iz hrvatskih rodilišta...

Gost

#1439

2016-02-18 08:06

Zato sto imam kcer i ne bih htjela da jednog dana prolazi kroz takvo iskustvo! Rodila sam tri puta i znam sto je to. Ovakvo ophođenje je za svaku osudu i oduzimanje licence lijecniku!

Gost

#1440

2016-02-18 08:08

Rodila 2 puta u petrovoj, iskustvo sa dežurnim doktorom prvi puta - napio se u vikendici pa su me u predrađaoni ostavili samu, u rađaonu sam usla nakon sto sam kucala i sa trudovima svakih 30 sekundi. Ni drugi puta nije bilo bolje. Ocekuje covjek da ce bar babice ili sestre kao zene koje su porod prosle mozda imati obzira - ali njima je to samo posao. Na žalost.

Gost

#1441

2016-02-18 08:08

Jer sam doživjela slično iskustvo prije dosta godina. Naime i moja beba je umrla dan nakon rođenja.
Zalosno je to što godine prolaze a iste tužne stvari se stalno ponavljaju.
Može li se Nikola Kolak uopće nazvati liječnikom.
Nemoze i nasmije.
Neka ova mlada majka bude zadnja koja je imala takvo grozno iskustvo u našim rodilištima.
Poručujem joj neka bude hrabra i jaka. I neka ustraje i dokaze da Nikola Kolak ne zaslužuje da ubuduce obavlja onako humanitarne posao.


Gost

#1442

2016-02-18 08:08

Zabrana javnog djelovanja je najmanje što ova spodoba zaslužuje. Kako je evidentno da nije jedini ... svatko od nas poznaje bar deset sličnih monstruma ... vrijeme je da NAROD SAM nešto poduzme i vrisne,DOSTA JE. Možda će se tada otrijezniti od sljepila i ravnodušnosti oni koji ih brane ... a koji jednako zaslužuju trajnu zabranu djelovanja. Jednako su krivi.

Gost

#1443 Re:

2016-02-18 08:09

#1430: -  

 Slažem se ... sudjenje za ubojstvo je nužnost.

Pravedno

#1444

2016-02-18 08:10

Da je taj Kolak napravia to,mojoj sestri ili zeni pa da izgubin djete zna bi mu se kraj.


Gost

#1445

2016-02-18 08:10

Takve mesare treba izbaciti iz bolnica i suditi mu na sudu za ubojstvo

Gost

#1446

2016-02-18 08:11

Potpisala sam ovu peticiju jer sam i sama zdravstveni radnik i sama imam probleme sa zacecem i ne bih htjela da se jos nekome ovako sto dogodi taj doktor nije covjek on je monstrum i ubojica..... treba ga dozivotno u zatvor i svaki dan ga muciti kao sto je on ovu gospodju i njenu bebicu..... UZAS!!!!

Gost

#1447

2016-02-18 08:12

Da iskustvo porođaja bude nesto lijepo, koliko moze biti, a ne neugodno, omalovažavajuće i ponižavajuće. Zenama je dovoljno tesko i bez bahatih i uobraženih liječnika. Sve takve liječnike treba suspendirati jer blate svoju struku i iživljavaju se.

Gost

#1448

2016-02-18 08:13

Zato sto je dosta ovakvih mesara koji se izivljavaju na nama...

Gost

#1449

2016-02-18 08:15

Iz razloga što je ubijen jedan mali i vrijedan zivot, a majci ostavio neizbrisiv i tužan trag.velika tragedija i bol ostavljena na srcima tih roditelja.kako tužno i žalosno da se ovakvi monstruma kreću i rade u lijepoj nasoj

Gost

#1450

2016-02-18 08:18

Trenutno lezim u rodilistu i grozno mi je ovo citati. Hvala Bogu nemam takvih ruznih iskustava, ali potpisujem peticiju za sve zene koje su imale ili imaju. Ne zasluzujemo to! Nikako.