Građani zahtjevaju da HTV ukine preplatu i kodira svoj program !

marko

#26

2016-07-17 09:17

Da kodira svoj program i ko zeli da da imam HTV nega plati i onda imam.

 

 


Gost

#27

2016-07-17 11:05

Slažem se sa Vašim razlozima a i ne vidim onda svrhu Max-Tv, B-net, Total TV i ostalih, imamo pravo na izbor

Gost

#28

2016-07-17 11:08

Kada su uvedeni TV provideri, naš novac je automatski prebačn nekom od njih, prema našem osobnom izboru, a iznos koji im plaćamo također ovisi o paketu programa kojeg biramo. Naravno, postoje i satelitske antene i pretplatničke kartice za dekodiranje željenih programa. Dakle, zadržavanje pretplate nakon te političke aktivnosti, a neukidanje pretplate HRT-u, tj izmjena u ranijem zakonu prema kojem smo imali pravo otkazati pretplatu ukoliko smo nezadovoljni programom, pretvorila je tzv. plaćanje imanja prijamnika u drsko kršenje slobode odabira i pretvaranje bankovnih računa građana u samoposluživanje bez kase. A najstrašnije u svemu je program, koji nije samo uglavnom vrlo loš, već je i program koji služi političkoj opciji, sriva ili iskrivljuje informacije, širi mržnju i netrpečljivost, otpušta neposlušnike, zapošljava članove obitelji i poslušnike dijeleći im enormne plaće i raznorazne bonuse. Ova televizija odavno nije javna i treba je prodati bez uvjeta zapošljavanja bilo koga.

Gost

#29

2016-07-17 11:21

Televizor je moje privatno vlasništvo,platila sam ga,ono što ne koristim i što me ne interesira NE ŽELIM PLAĆATI PA TAKO NI PRETPLATU HRT,NE INTERESIRA ME.
TO JE PLJAČKA I POREZ NA BUDALE ODNOSNO HRVATSKI NAROD.

Gost

#30

2016-07-17 12:00

U zapadnim europskim zemljama nema TV pretplate. Bio sam u Njemačkoj još od 1980.g. i nije se niti tada niti do danas plaćala TV pretplata. Zašto nebi bilo tako i u Hrvatskoj? Hrvatska je sada i jedna od članica EU, i razlog je više da po uzoru na ostale članice EU iste pozitivne promjene budu i u H
rvatskoj,

Gost

#31

2016-07-17 12:03

Za kodiranju kanala, i placanju onoga sto covjek zeli gledati, ovako gledao ne gledao plačaš !

Gost

#32

2016-07-17 14:49

Potpisujem ovu peticiju zato što je dosta više njihove pretplate i budaleština narod nema šta jesti kopaju po kontejnerima i kantama a da im plačaju pretplatu, ma malo sutra potpisujem za ukidanje
Dajana

Gost

#33

2016-07-17 16:30

Super ako će pomoći da se parazitima s Prisavlja konačno stane na kraj.TV program ravan nuli:sport nula,reprize,politika i to dodvoravanje onima na vlasti,bezbroj serija

Gost

#34

2016-07-17 16:42

Ovo je porez za budale, mi smo svi svoje aparate, kompjutere, mobitele i druge aparate platili i platili i porez i ovo je namet samo da bi svi oni koji su se uhljebili na HRT, a ima ih poveliki broj, imali jako dobre plaće. Program HTV je, ono kad malo pogledam, sve same reprize, političke emisije, one koje vladajućima odgovaraju, vjerske u zadnje vrijeme, jednostavno negledljiv program za koji ne mislim da trebam plaćati ako ne gledam.

Gost

#35

2016-07-17 17:52

I red je da se neko sjetio napraviti peticiju, hrt banana totalna i nabijem ih sve na mamicev kurac:)
žac10

#36

2016-07-17 17:54

tako je, nek se kodiraju pa nek im plaća tko želi

 


Gost

#37

2016-07-17 17:58

Zašto plaćati jednoj tv kući ako ih ima više? Nije pravedno. Naka se kodiraju pa nek plaća tko hoće.

Gost

#38

2016-07-17 18:03

ZATO STO UOPCE NE GLEDAM HTV PROGRAME

Gost

#39

2016-07-17 18:24

Pa vi ste naveli razloge

Gost

#40

2016-07-17 19:12

Ako već moramo, a o tome se može diskutirati, zašto nemamo mogućnost da platimo onoj TV za koju mi smatramo da ju treba sufinancirati?


Gost

#41

2016-07-17 20:57

jer mi glupo plačati nešto što ne koristim kao i tu pristojbu za programe koje ne gledam, neka ih kodiraju i svaki program koji ljudi oče gledati naplate nekih 5 do 10 kn , pa ko voli nek izvoli

Gost

#42

2016-07-17 21:24

Ne zelim placati pretplatu za nesto sto je pod kontrolom bilo koje stranke, za nesto sto mi je nametnuto...

Gost

#43

2016-07-17 22:18

ne želim lopovima davat moje novce ,.. uopće ih ne gledam ,..pokušala sam odjavit preplatu al bez uspjeha samo su mi novu ovrhu poslali

Gost

#44

2016-07-18 00:17

Mislim da trebaju kodirati svoje programe i da to onda plaća onaj tko želi gledati htv. Oni nisu javna tv, već HDZ tv. To je harač , treba ukinuti pretplatu !!!!

Gost

#45

2016-07-18 07:02

Jer smatram da kao i sve pakete usluga vezane za TV, ako hoćeš gledati platiš, a ako nećeš ne moraš.
Ova pretplata je zakonom dopušten namet koji financira sustav gdje se ne zna ko pije a ko plaća. Nek mi naplate pretplatu za radio ako ga slušam, vrlo se jednostavno kodira, kak vani to rade.
Znam hrpu ljudi koji na Tv-u ne okrenu ni jedan Hrvatski program nikad, TV im služi za sport, igranje ili gledanje filmova.
Ako sam kupio TV i on je moj, moram plaćati za korištenje MOG TV-a, a ako ne želim, moram ga dati zapečatiti, pa nije ga platio HRT niti HR država, nego JA osobno sa kunama koje sam teško zaradio. Ajd onda ovak, nek mi u pretplati stave da je pola iznosa za novi TV, pa kad idem u neki dućan donesem potvrdu da plaćam TV/radio pretplatu i izaberem si koji želim TV i odnesem ga doma, njihov TV, ja plaćam korištenje tog uređaja, ajd onda ok, slično kak je sa mobitelima, sa uređajima za kućni Internet i sl.

Gost

#46

2016-07-18 07:37

Zato što mi u Istri i onako u ljetnim mjesecima ne vidimo tv programe ako nemamo neke dodatne receiver (tipa max tv ili vip ),otkad je digitalna tv sve je puno gore nego prije.Sramota da u svojoj državi ne možeš gledati tv.fuj.......

Gost

#47

2016-07-18 08:56

Uopće mi je ispod časti komentirati ovakvu jednostranu uhljebsku radnju. Država, baš i državni namještenici (u RH redom uhljebi) su na svojim mjestima da bi štitili a ne da pljačkali svoje građane. Ove i slične jednostrane odredbe koje narod nije odobrio niti podržao su protu-građanske, protu-ustavne i kao takve najgrublje krše naše zakone kao i naša prava.
Program koji HRT (državna televizija) svakodnevno emitira je trećerazredne kvalitete, distribuira sadržaje koji su odobreni od njihovih mecena i kao takav je vrlo moćan tool (alat) za medijski teror nad pučanstvom.
Ljudi moraju dobiti na izbor žele li da ih netko bombardira hrpom gluposti, da im cenzurira život i svakodnevnicu i tko ne želi njihove HRT bljuvotine u svom znači SVOM vlastitom domu ne mora i ne smije ni na jedan način biti prisiljen na to!

Gost

#48

2016-07-18 09:23

Zbog ignororanja prijenosa Hnk Rijeke u Europa ligi...

Gost

#49

2016-07-18 09:33

Zato što mi je dosta svega što ima predznak H u ovoj državi.

Gost

#50

2016-07-18 09:38

Barem 100 razloga nema Nista za pogledat od filmova do humora nula dnevnik podilazi trenutnoj vlasti te ostale politicke emisije bahacenje sa visokim placama djelatnika hrta ovrhe gradanima koji nisu bili u mogucnosti platit njihov harac itd itd