Preseljenje rujan festa iz Zaprešića

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Preseljenje rujan festa iz Zaprešića.


Gost

#151

2016-08-25 11:50

Ne samo da sam za preseljenje, nego sam i za zakonsku zabranu ovoga šunda ili porez na šund . A do tada, za prostore gdje gostuju, vlasnicima "nabiti" porez, od kojeg će ih zaboljeti glava. Pa im više nikada ne će pasti na pamet, dovoditi to smeće u Hrvatsku.

A našim,opa cupa, pjevačicama, ako se ovakva glazba sviđa i ako ju pjevaju, onda neka se presele u Srbiju. 


Gost

#152

2016-08-25 19:03

Ukusi su različiti ali smeće je smeće

Gost

#153

2016-08-26 09:49

Mislim da ovim "EMINENTNIM " umjetnicima koji bi trebali nastupati , nije mijesto u našem gradu ,nego u nekoj " PALANCI " negdije tamo daleko !!!!

Gost

#154

2016-08-27 18:16

Zbog godinama lošeg line-up-a

Gost

#155

2016-08-27 18:18

Zbog katastrofalnog line-up-a godinama...

Gost

#156

2016-09-01 10:02

u potpunosti podržavam peticiju. to nije "naša" glazba i nije glazba na kojoj bi se trebala odgajati naša djeca, unuci, itd. ... to je "kafanska" deraljka za pripite, napite i na sve i svašta spremne pacijente koji pune crnu kroniku.

najmanje su djeca kriva što to slušaju; ona ne organiziraju manifestacije takve vrste već oni što pune isključivo svoje đepove i fučka (da ne budem prosta) im se za mlade ljude, djecu i nas koji bi ih morali usmjeriti na pravi put. cajke i rajke su neki drugi svijet protiv kojega smo se borili i mnogi naši dragi dali su svoje živote.

djeca i mladi moraju izlaziti, moraju se zabavljati kao što smo to i mi morali, ali zabranimo taj otrov MI, "odrasli" pa makar pokušali i ovakvim peticijama. možda stignu do pravih ljudi na pravim mjestima i uspijemo.

znam da su djeca i mladi buntovni i da je to, u podsvjesti, bunt protiv starije generacije, oblik generacijske borbe, ali opet tvrdim: MI SMO KRIVI ŠTO DJECI OMOGUĆUJEMO DA ODLAZE NA TE I TAKVE KONCERTE, FESTE I FESTIVALE. POĐIMO OD SEBE, NE ODLAZIMO TAMO I NE VODIMO SVOJU DJECU. U BITI, DJECA KOPIRAJU RODITELJE.


ZAUSTAVIMO TO!


Gost

#157

2016-09-01 10:30

Zbog četniluka!

Gost

#158

2016-09-01 10:38

Sramota samo to cu reci,preselili nam srbiju tu fuj

Gost

#159

2016-09-01 12:05

Zaprešić je mlad, kulturan i lijep obiteljski gradić kojem ovakva vrsta zabave nije interesantna.

Gost

#160

2016-09-01 12:23

Rujanfest u Rockfest. Jeftinim tekstovima za zaglupljene i povodljive mase nije mjesto u Zaprešiću. Koliko se sjećam, prije par godina na Rujanfestu bila je Opća Opasnost, a sad je program generalno sranje. Rujanfest išššš

Građaninneseljak

#161 Komentar

2016-09-01 12:32

Vama treba da pevaju zvezde iz Zaprešića, a mlada krv da vam ugine zajedno sa vašim domorodačkim stavovima. Neće vam Lukas doći, i jako mi je drago zbog toga.


Gost

#162

2016-09-01 14:48

Ne volim narodnu muziku i mislim da imamo dosta hrvatskih zabavljaca
NormalnaOsoba

#163 Zaostatak od 20 godina

2016-09-01 15:25

Autor ove peticije i njegovi vjerni pratitelji koji su uspjeli na neki način pronaći gdje se nalazi rubrika komentiranja pokazuju kakav mentalni sklop imaju u glavi i kolika razina obrazovanja, inteligencije i kućnog odgoja je u pitanju pa u toj voljenoj Hrvatskoj ne poznaju standardni hrvatski jezik, ujedno mrze sve što je srpsko jer je prije 20 i kusur godina bio neki rat na ovim područjima i to treba ipak zapamtiti do trenutka kad Zemlja ne bude više nastanjiv planet.

Dok u jednu ruku mrze sve što je srpsko, u drugu ruku hvale sve što je u ostatku svijeta (glazba, običaji, neki novi ljudi) a oni i dalje stoje na jednom te istom mjestu već godinama i drže se tema ''rekla - kazala'' i usput spomenu i neke hrvatske proizvode, estradne umjetnike i sl.

Ja pozdravljam autora ove peticije i nadam se da će ih za svog života napraviti još barem stotinjak jer će mi biti drago da ovako unazađeni i društveno izolirani slučajevi ostanu tamo gdje jesu tako da se napokon dogodi ona promjena generacija koja nam je prijeko potrebna. Također pozdravljam i vjerne fanove ove peticije uz želju da prate ovog autora i njemu sličnih.

Što se tiče RujanFest organizacije. Imao sam u planu doći, sad je to otkazano tako da Zaprešić i njegovi stanovnici u miru dočekaju propast jednog mjesta i kompletno iseljenje (isto ono kakvo se događa u drugim izoliranim mjestima - polako nestaju). Poslije nemojte kukati kako se ništa ne događa i nikog nema.

Za glazbu nemam puno toga reći. Aca Lukas, Severina, Jole, Opća Opasnost, Martin Garrix, Rihanna, ... - ja zbilja ovdje ne vidim neku razliku. Pjevači i pjevačice iz različitih krajeva svijeta koji se bave različitim vrstama glazbe ali, nažalost, ovo vi nikada nećete shvatiti i to upravo možete zahvaliti svojim roditeljima jer jedna osoba ne može voljeti i mrziti nešto ako mu prethodno nije rečeno da to voli / mrzi kada je bio u fazi razvoja (tjelesno i mentalno, ili u vašem slučaju samo tjelesno).

Samo bi htio napomenuti da mi je najviše bilo čudno da jedan Aca Lukas dolazi pjevati na RujanFest u Zaprešiću. Jedan poznati pjevač koji bez problema napuni bilo koji prostor gdje god se pojavi pa mi je sada u jednu ruku i drago što je nastup otkazan jer ja mislim da bi mu isti samo naštetio (ne njemu direktno nego postignutom ugledu u svijetu glazbe i među fanovima).


P.S.
Iako vrlo malo vjerojatno da će Aca vidjeti ovo sve jer vjerujem da ga ne zanima što ljudi pišu ovdje pošto su većinom komentari u stilu govora mržnje i maloumnosti želim reći kako se nadam da koncert u diskoteci The Best u Zagrebu, 12.11.2016. neće biti otkazan već će se održati kako je i predviđeno. Prošli put je bila vrhunska atmosfera a s novom pjesmom (Voliš li me) će biti još bolja!


Gost

#164 Re: Komentar

2016-09-01 15:32

#161: Građaninneseljak - Komentar 

 I nama je drago što neće doći jer je time pokazao da ima razumijevanja za naše zdravlje, a trovat može negdje drugdje.

NormalnaOsoba

#165 Re:

2016-09-01 15:34

#84: Noname -  

Noname je objasnio razloge i ciljeve ove peticije koju je preko 1000 ljudi potpisalo. Ovakva peticija nije trebala dobiti više od 20 potpisa u 2016. godini, ali možda za nekih 50-tak godina bude malo bolja i normalnija situacija.


Gost

#166 Re: Zaostatak od 20 godina

2016-09-01 15:42

#163: NormalnaOsoba - Zaostatak od 20 godina 

 "Imao sam u planu doći, sad je to otkazano tako da Zaprešić i njegovi stanovnici u miru dočekaju propast jednog mjesta i kompletno iseljenje (isto ono kakvo se događa u drugim izoliranim mjestima - polako nestaju)" - za tvoju informaciju, Zaprešić je jedno od rijetkih mjesta u Hrvatskoj u kojem je porast stanovništva konstantan od 19. stoljeća i raste i dalje. I to ne samo zbog useljavanja, nego doista svake godine ovdje bude više rođenih nego umrlih. A ti ako ti to smeta, kao i ova peticija, onda odi tam di se sluša Aca Lukas, pa će ova tvoja analogija o iseljenju i nestajanju sjesti na mjesto. 


Gost

#167

2016-09-01 18:01

Citajuci komentare covek bi pomislio da ste svi odrasli na Mocartu i Betovenu...


Gost

#168

2016-09-01 18:07

Da se makne taj cirkus iz naseg grada, ne moramo slusat narodnjacki melos koji ori cijelim Zapresicom i okolicom... fujjj ...
Zapresic: Aca Lukas 1:0
Darko 888

#169

2016-09-01 18:53

Nevidena glupost, narusavanje mirnog sna Zapresica??? Nemojte me nasmijavat!! Rujanfest je usred nicega, ja na Marlesu nikad nista nisam cuo!!!

smijesna peticija 88

#170

2016-09-01 18:55

Nasli se Zapresicani bunit protiv cajke a oni sami nemaju niti jedan nocni klub u kojem je nema!! Smijesno!!


Gost

#171 Re:

2016-09-01 19:02

#16: -  

 Zasto onda u tu pricu vuras acu, harisa i sasu??? 

Svi ste vi jazavci

#172 Re:

2016-09-01 19:07

#156: -  

 Ti seljacino koda u rat ides a ne zabranit nekom da slusa kaj oce i onda pricas da su ljudi koji slusaju narodno seljacine. Seljacine su oni koji slusaju cajke. I aca nije cajkas samo da se zna majku vam nenormalnu. 

Svi volimo sabana saulica. Kralj muzike

#173 Re: Komentar

2016-09-01 19:10

#161: Građaninneseljak - Komentar 

 Svaka cast kraljuu reci tim ustasama sugavim.rvatine smrdljive

Kapa dolje kralju sve si im reko!

#174 Re: Zaostatak od 20 godina

2016-09-01 19:17

#163: NormalnaOsoba - Zaostatak od 20 godina 

 Svaka cast kapa dolje. Ovo je dokaz da su srbi kulturniji narod od nas jer hrvatski pjevaci bez problema mogu doc u srbiju nastupat bez ovakvih maloumnih sranja koja sad citam. Gadi mi se hrvatski narod i zao mi je sto sam i ja hrvat! Fuj majku vam nenormalnu. 


Gost

#175

2016-09-01 20:53

Ja sam protiv svake plitke muzike, još bi nekako otrpila u ovoj kajkavskoj regiji zagorske ili prigorske muzikaše, ali ovdje voditi srpske folk pjevaće je dno dna. Ovo su sve naturanja sa strane i nema veze s Zaprešičem. Bravo za pokretanje ove peticije.