Što je i tko je za tebe Bog?!?!

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Što je i tko je za tebe Bog?!?!.

Vili Zg

#1

2013-04-30 10:53

Hvala Miran na prekrasnoj peticiji
Ada

#2 Samo je onaj tko nas može spasiti koji sve vidi i sve zna, koji je iznad svih i svega

2013-05-02 11:11

ja vjerujem da Bog jedini postoji i pomaže bez njega nebi bilo ni mog zivota niti svega onog sto imam i hvala mu i nitko nemože do njega osim po sinu Isusu i zato se njemu molim on je uskrsnuo on čuje i on je ziv

Gost

#3

2013-05-03 09:46

Da nema Boga ja bih bio odavno mrtav, hvala i slava Gospodinu Bogu jer on uzima naše grijehe ali i bogato milosću nagrađuje,,,, a onda vidim kolika je ljubav a koliki sam ja bijednik, a i ostali oko mene, koji krive Boga za svoje slabosti i grijehe. Mogli bi uputiti jednu molitvu Bogu za sve nas i one koji krive Boga i nedaj Bože psuju i uništavaju sto je lijepo , sveto i čisto njegovo

Gost

#4

2013-05-06 08:12

Bog je sve naš zivot, nas problem, ali mi ne vjerujemo dovoljno, jer vrtimo naše sheme i u tim shemama zaboravimo da postoji. Vjerujem da on postoji, ali kad mi je dobro zaboravim na njega, a tada je on najmanje samnom, ali kad sam u bedu tada je najviše samnom.....tako to ide sa BOGOM, da ne zaboravimo da smo bijedni i grešni....

Gost

#5

2013-10-18 16:15

Bog ne postoji!

Gost

#6

2013-11-29 10:40

Isus keist je PUT, ISTINA I ZIVOT!