Neopoziva ostavka Gorana Radmana,ostalih urednika HTV-a, te Duke

Neopoziva ostavka Gorana Radmana,ostalih urednika HTV-a, te Duke / Obavijesti / Hvala / Komentari


Gost

#1

2013-07-16 14:02

Puno hvala. Bilo je i vrijeme da se ustane protiv prokletih neokomunista.

Gost

#2

2013-07-16 14:05

Uz Vas smo! :)
Siniša Posarić
Gost

#3

2013-07-16 14:06

Za samo tri (3) dana prikupili ste već skoro 2000 potpisa iz čitave Hrvatske i svijeta; čestitke!!!!!!!!!


Gost

#4

2013-07-16 14:10

Sloboda medijima. Za ovo i ovakvo "programiranje" HRT bi trebao placati naknadu onima koji ih zele gledati..... lapsus .... onima koji ih mogu gledati.

Gost

#5

2013-07-16 14:21

Imate punu podršku!
Marko

#6

2013-07-16 14:21

Samo naprijed, ne dozvolite da nam iskrivljuju povijest

Anonymous

#7

2013-07-16 14:23

Molim vas da ne obraćate pozornost na "čudne izraze" i pozdrave koje alat peticije, automatski koristi. Alat je međunarodni, ali je prijevod izraza na hrvatski jezik loš.
Hvala.

Gost

#8

2013-07-16 14:36

Postovani g.Josic
Poput mnogih, i mene zalosti kaj do sad na vlasti nismo imali iskrene domoljube i ljude odane prokusanim tradicijskim vrijednostima. U pocetku osamostaljenja Domovine bilo je cestitih muzeva, ali je bilo i brenzera, kaj su jos navijek glasni, te uspijevati rastjerati one kaj vrijede. Nije mi pojmljivo kaj se vecina naroda miri sa stanjem i, ne zeli mijenjati tijek. Stoga pozdravljam vasu zauzetost za ovu, smatram ispravnu stvar, i podrzavam ju u cijelosti.Neka nam svima pomogne Bog!
Fala na obavijesti

Gost

#9

2013-07-16 14:45

Idemo onda doseći tih 3000!

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2013-07-16 14:45


Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2013-07-16 14:46



Gost

#12

2013-07-16 14:48

Ja sam Vas vidjela na Trgu onaj put i prilično mi se svidio Vaš nastup.
Nadam se da je Stožer jak i da nema previše svađe jer na to naši
neprijatelji računaju.
Sve najbolje Vam želim!

Gost

#13

2013-07-16 14:49

Do nebesa nek’ se ori
naših grudi gromki glas
neka jeknu rajski dvori,
nek’ nas čuje Isus Spas:

Isukrste, srcu Tvom
s nama naš se kune dom:
dušom, tijelom vijek sam Tvoj,
za krst časni bijuć boj. (2x)

2. Čujte puci širom svijeta,
oci naši čujte sad;
čujte sluge pakla kleta,
kako Hrvat kliče mlad: Isukrste...

3. Stijeg Hrvata srce Krista;
tu nam rudi sreća, spas:
tu sloboda zlatna blista;
tu se ori slavski glas: Isukrste...

4. Pređi naši kano lavi,
za krst časni biše boj,
tko je sinak ovoj slavi,
Kristu vjeran vijekom poj: Isuskrste...

5. Neka grmi pak’o hudi,
neka bjesni cijeli svijet,
neka borba lomi grudi,
čvrsto stoji zavjet svet: Isukrste...

6. Kralju slave silni, blagi,
blagoslovi zavjet taj!
Blagoslovi rod nam dragi,
u svom srcu stan mu daj

Gost

#14

2013-07-16 14:52

Krajnje je vrijeme da se pobunimo. Financiraju se našim novcem, a rade protiv nas. Svaka čast i imate potpunu podršku!
HV

#15

2013-07-16 14:57

Samo naprid.....ZDS

Gost

#16

2013-07-16 15:15

Nadam se uspjehu ove akcije i u potpunosti podržavam Vaše napore vezano za ovu Peticiju, ali i ukupan rad Stožera! Želim Vam sve naj bolje!!!

Gost

#17

2013-07-16 15:21

Samo naprid,hrvatski narod je uz vas.Zalosti me cinjenica da smo primorani placati nesto sto radi protiv hrvatskog naroda."U boj u boj za narod svoj"

Gost

#18

2013-07-16 15:28

za POBJEDU: naprijed!

Gost

#19

2013-07-16 15:32

Ustrajemo i - proslijeđujemo!

Gost

#20

2013-07-16 15:43

Samo jako nema predaje, Bog i Hrvati.

Gost

#21

2013-07-16 16:04

"Slomiti nas nisu mogli najjači na svijetu,
jer smo krvlju branili Hrvatsku nam svetu,
svi četnici što su htjeli dio lijepe naše,
pamtit će vječno crnokošuljaše."
Borba još nije prestala,samo se mač zamijenio
perom.
Dragovoljac DR Goran Blažević.

Za dom.


Gost

#22

2013-07-16 16:05

svaka čast,Duka i Radman moraju ići ,a na njihova mjesta moraju doći mlađi ljudi-nekomunisti ineudbaši,ljudi koji misle nacionalno i svjetski.

Gost

#23

2013-07-16 16:16

Hvale vrijedno organiziranje i djelovanje Stožeraza obranu hrvatskog Vukovara. Vjerujem kako postoji prostor za djelovanje Stožera za svako naselje ili pak grad u Lijepoj našoj - NAŽALOST takva je stvarnost. Nezaobilazno pitanje jeste: Tko je i radi čega i za čiji račun, nakon osamostaljenja i sjajnih pobjeda u Domovinskom ratu, doveo državu u ovakvu situaciju? Uvjeren sam kako je glavni i prevažan uzrok nastavak djelovanja tajnih službi razvaljene države. Naravnio da to nije opravdanje jer svi mi snosimo dio odgovornosti u ovisnosti s koje pozicije smo djelovali ili mogli djelovati. Kadrovski odabir i profil osobe koja je preuzimala određene dužnosti te olako vjerovanje u ispravnost osobe koja je postavljena (ili pak izabrana) na određenu dužnost. Ne postojanje funkcionalnih mehanirama zaštite Države od neodgovornih kadrova. Nažalost i danas nam je stvarnost takva da imamo previše nezaposlenih a u isto vrijeme znatan broj bivših dužnosnika i ratnih profitera bezobrazno se obogatio i čini stvarnu moć u Lijepoj našoj.
Iako sam gotovo šezdesetgodišnjak podupirem sve aktivnosti koje doprinose istinskim i pravednijim odnosima u državi ali i nastojanje odstranjivanja nezdravog tkiva iz naše prelijepe zamlje.
Branko Haubrich

Gost

#24

2013-07-16 16:17

za Hrvatsku kao Tigar....lijep pozdrav ZDS

Gost

#25

2013-07-16 16:41

U novinarskoj obitelji, nije li gospodin Duka "otac" koji bdije nad dostojanstvom članova obitelji.Kako da prepoznam zrelost,odgovornost i očinstvo gospodina Duke?
Da, izvor dobre vode ima prfirodni ili tehnički dodani pjesak a ne blato kroz koji se voda bistri, a gospodin Radman s informnacijama na kapaljke je i mutan i blatan što brani kao svoju bistrinu, koju mu možda ni vlastita mati ne može razumjeti niti odobriti.
Urednici, poštujte nas. Mi imamo potrebu istine. Ako "konji" mogu otkriti tko je pravi meneđedžer, zar da čovjek ne može prepoznati tko mu nudi istinu, iz kojih usta izlazi riječ poštenja, čije oči zrače plemenitim namjerama zdrave savjesti. Jer vas moramo slušati unosite u to naše domove i obitelji više svjetla istinom, dostojanstvenim čovjekom