Peticija za ukidanje obaveznog cijepljenja u Hrvatskoj

gost

#501

2015-01-31 17:23

država je vlasnik mog djeteta?? pa nek mu država kupuje pelene, stavlja hranu na stol i riješi stambeno pitanje!! ako je cijepljenje na silu, živimo u diktatorskoj zemlji, koga vraga smo ulazili u EU?!


Gost

#502 gost

2015-01-31 17:24

btw, EU nam je toliki uzor po svemu, pa što se sad ne ugledamo na članice EU i zaustavimo prislino cijepljenje djece?


Gost

#503

2015-01-31 20:48

Protiv cijepljenja sam i bilo bi dobro da roditelji imaju slobodu odlucivanja.

Gost

#504

2015-02-01 08:40

Ovu peticiju potpisujem zato što je dvojbena učinkovitost cjepiva, što je to svojevrsni dvojbeni biznis, što je sazrelo vrijeme da svaki čovjek upravlja svojim životom i na kraju krajeva velika financijska ušteda !

Gost

#505

2015-02-01 09:16

Protiv trovanja ljudi.

Gost

#506

2015-02-01 09:57

valjda svatko ima pravo odluke a ponajprije roditelji, uostalom sada su dostupne informacije o svemu pa se vidi da su cjepiva upitna, osobno znam za par slučajeva s lošim ishodom cijepljenja

Gost

#507

2015-02-04 01:52

Sve sto je obvezno treba ukinuti. Cekam slijedecu peticiju za ukidanje obveznog zdravstvenog i obveznog mirovinskog osiguranja, tzv. "Doprinosa".

Gost

#508

2015-02-04 14:54

Odlicna inicijativa svaka cast!!!

Gost

#509

2015-02-04 15:41

sloboda odlučivanja u smislu cijepljenja naše djece bi trebala biti zakonsko pravo a ne obrnuto..obvezno cijepljenje je napad na čovjeka,njegovo pravo i slobodu misli i odluke o našim životima...u smislu nuspojava cijepljenja,očekivano se peru ruke od mogućih posljedi ca...to znači da cjepivo može ubiti dijete i nitko nije kriv..gdje mi živimo,u 12 stoljeću...nevjerojatno

Gost

#510

2015-02-04 16:51

Dobro sam informirana o tome kako nas masovno truju i ubijaju . Moramo im nekako stati na kraj . Imate moju stopostotnu podršku u svemu i za sve . Moramo spasit nas i našu planetu .

Gost

#511

2015-02-04 17:30

Hrvatska probudi se i prestanite se bojati, zar ne volite vašu djecu? Moje iskustvo sa cjepljenjem je to kada sam primio cjepivo u drugom razredu osnovne škole počeo sam imati problema sa zdravljem u smislu da sam počeo loše vidjeti tj. dobio dioptriju. Prije toga mi je vid bio savršen. Nemam djece i ne želim ih dovesti na ovaj svijet da se vladajuća kasta iživljava na njima i stvara profit na nedužnim bićima. Mnogi ljudi nisu svjesni kako stvari funkcioniraju zato sve pohvale peticiji koja ima nesebični cilj proširenja svijesti i zaštite nedužnih kako bi imali zdrav život i sigurnu budućnost a ne ih pretvarati u bolesna bića koja sustavu donose profit u samom početku njihovih života.

Gost

#512

2015-02-05 08:43

Hvala Bogu da se ljudi iste misli udružuju i traže pravo na svoje uvjerenje!

Gost

#513

2015-02-05 09:26

Onaj koji daje cjepivo tj. lječnik, trebao bi odgovarati svojim potpisom i kaznu zakonom odrediti za posljedice....

Gost

#514

2015-02-05 09:30

Apsolutno sam protiv cijepljenja i čipiranja djece....To je čista zarada farmaceutskim kompanijama, i onima koji im u tome pomažu....

Gost

#515

2015-02-05 09:59

Dr. Lidija Gajski, liječnik internist: "ovdje se ne radi o jasnoj i neupitnoj dobrobiti stanovništva, njegovoj nesumnjivoj zaštiti i 'višem', javnozdravstvenom interesu, odnosno sigurnosti zajednice, nego o predmetu, odnosno postupku prepunom nejasnoća i kontroverzi, o kojem, dok se one ne raščiste kroz stručnu i javnu raspravu, trebaju ponaosob odlučivati oni koji će snositi njegove posljedice"

Gost

#516

2015-02-05 10:12

Drzava mi nije dala zivot, ja nisam vlasnistvo drzave, drzava nema prava upravljati mojim i zivotom mojih dijeca!
Ja nisam nicije vlasnistvo da se samnom upravlja kako pojedinci zele!
Ja imam pravo izbora! drzava mi to pravo ne smije oduzet!

Gost

#517

2015-02-05 10:28

Naši doktori bi se trebali povoditi zakletvom koju su polagali i više se založiti da vlasti shvate i prihvate činjenice svih istraživanja koja se provode oko cijepiva i ne samo oko cijepiva. Ne da se liječnici brane zakon tako nalaže i vi morate cijepiti dijete inače idu kazne, socijalna služba. Svaka osoba je genetički različita od druge i cijepiva ne mogu biti namjenjena za svakoga. Neka roditelji odluče da li će cijepiti ili neće svoje dijete ali neka i struka ima svoje mišljenje temeljeno na istinitim činjenicama a ne na farmakolobijiskom profitu i nagradama koje dobivaju od farmacijske industrije.

Gost

#518

2015-02-05 15:50

Najviše me smeta što roditelji nemaju slobodu odlučivanja o zdravlju svoga djeteta, a prizvođači cjepiva se ograničavaju od bilo kakve odgovornosti u slučaju teških autoimunih bolesti koje se mogu razviti nakon cijepljenja.

Gost

#519

2015-02-05 16:22

Sretno! Farmaceutski lobi je suvise jak!
Lana

#520 Re: Re:

2015-02-05 16:36

#331: Protivnik glupih peticija - Re:  

 Dokazano je da cjepivo protiv ospica izaziva autizam! 18 % djece oboljele od ospica CIJEPLJENO JE!!! O cemu govorimo nego o farmaceutskom lobiju?! Zato ovo i je peticija za pravo na odabir!!! Ne za zabranu!!! Ti svoje dijete cijepi, a ja cu sa svojim zbog toga, ako treba napustiti lijepu nasu! Ja sam oboljela od ospica nakon cijepljenja!

ništa nije onako kako se čini

#521 Re: Re:

2015-02-05 17:53

#331: Protivnik glupih peticija - Re:  

 To vam je tako kad vam uzgoje mjenje i isperu mozak, a najžalosnije je što vi to sami ne vidite.  kako dovoljno puta ponovljaju laž ona s vremenom postane opće prihvaćena činjenica. Koliko je cjepiva i "sigurnih" "lijekova" povučeno sa tržišta desetak godina unazad, jer se pokazalo da su iznimno opasni neki i po život opasni, a klelo se unjihovu sigurnost od raznih "velikih" uglednih stručanjaka i same " "respktabilne" pharmo kompanije? Šta vi mislite da je naš organizam i imuni sustav "glup" i najprimitivniji ili najneučnikovitiji od svih ostalih životnih oblika na Zemlji, da se ne bi mogao sam obraniti ili steći imunitet za sebe ili se nasjeli i na onu neizravo impliciranu neizrečenu tvrdnju "akademske zajednice" u službi LOBIJA=PROFIT(pod svaku cijenu)  da nam treba maltene doživotna infuzija "cijepiva" da neki "kliconoša" ne "pobije" čovječanstvo? Val bolesti dođe i prođe, jer ljudi sami steknu imunitet ali danas medicina nikad naprednija a mi sve više bolesniji. Zanimljiv paradoks. Farmacetski lobiji, kartel i korporacija kao takva da bi stvarala profit, što joj je primarni motiv i cilj mora imati kronično bolesne ljude, a ne zdravo društvo gdje bi za njih bilo vrlo malo posla. npr. Lijekovi ili sredstva za potpuno izlječenje raka su već nekoliko puta otkriveni, vrlo jednostavni ne invazivni postupci, al što se desilo sa njima? Nikad nisu ugledali svjetlo dana kao ni mnoge stvari koje se tiču ljudske vrste. Pomalo se ljudi počinju interesirati i informirati o tim temama. Za ljude poput vas će neke stvari biti totalni šok, jer istine sve češće isplivaju na površinu samo pitanje vremena kad će te ju prepoznati. Ali nemojte se čuditi kad saznate da je gotovo sve što ste ste znali čista laž.


Gost

#522

2015-02-06 17:58

Nuspojave su rijetke, ali teške. Roditelji moraju imati izbor!

Gost

#523

2015-02-06 18:10

Zelim donositi odluku o tome sto je dobro, a sto nije za zdravlje nase djece, u dogovoru sa lijecnikom I konzultacijama sa neovisnim alternativcima, a ne da robujem farmaceutskim magnatima I to pod svaku cijenu, tj. pod prijetnjama!

Gost

#524

2015-02-06 23:25

svaka cast onima koji su ovo pokrenuli... zasto clanovi sekte jehovini svjedoci ne podlijezu zakonu repiblike hrvatske? po cemu su oni posebniji od mene, krscanke? zbog cega oni smiju odbiti cjepljenje djece iz vjerskih stajalista a ja iz istih ne mogu? eto naseg zakona! manjine zasticene, udri po vecini!!!

Gost

#525

2015-02-07 10:41

Pravo izbora kao u ostalim razvijenim zemljama svijeta! Tko se zeli zastiti cijepljenjem slobodno, ali dozvolite onima koji razmisljaju drukcije da imaju pravo na svoju odluku. Na kraju krajeva cijepljeni su "zasticeni" pa nema brige od nas necjepisa. Pravo izbora! Hvala