Peticija za ukidanje obaveznog cijepljenja u Hrvatskoj


Gost

#626

2015-04-21 16:27

Kao i u svemu ostalom,trebali bi prihvatiti pozitivne stvari najrazvijenijih država Europe.
ZaCijepljenje

#627

2015-04-21 17:16

vasoj djeci zelim da budu zdrava i da ih prati sva sreca ovog svijeta, a vama... vama je tesko pomoci :(


Gost

#628

2015-04-21 19:09

cijepljenje je ruski rulet

Gost

#629

2015-04-21 21:38

7ašto bi u RH bilo obave7no isto to nešto što nije u ostalim članicama EU ? Gdje je to ravnopravnost građana Europske Unije ?

Gost

#630

2015-04-22 08:04

Dobra inicijativa. Potpuno se slažem. Dosta je. Farmaceutskog fašizma.

Gost

#631

2015-04-22 08:51

Samo trazimo pravo izbora

Gost

#632

2015-04-22 09:51

sramotno je to da farmaceutska mafija ne preze za nicime, cak ni za ubrizgavanjem otrova u nevinu djecu.
ProtivCijepljenja

#633 Re:

2015-04-22 09:53

#627: ZaCijepljenje -  

 ne lupetaj!


Gost

#634 Re: Re:

2015-04-22 10:12

#531: ble - Re:  

 Vlasništvo? Žena nije ni upotrijebila taj izraz nego samo želi dobro svom djetetu...misliš li da država bilo čije djete voli više nego sam roditelj (izuzetak pojedinih groznih roditelja,pa ipak i u takvim obiteljima država nije ni prstom mrdnula da im pruži bar mrvu LJUDSKOSTI)????????????????????????????


Gost

#635

2015-04-22 10:48

Makni mi to sa ociju.

Gost

#636

2015-04-22 10:50

Zato što sam uvijerenja da roditelj ima pravo izbora a ne drzava koja kad se nešto desi brise ruke ili ti nepreuzima odgovornost za nastalu stetu.

Gost

#637

2015-04-22 11:28

Zato što cjepiva imaju potencijal biti kvalitetna i benigna, ali uz pravilno testiranje i provjere koje ne sponzoriraju sami proizvođači, već neovisni laboratoriji.

Gost

#638

2015-04-22 13:40

Svaki imalo informirani pojedinac zna kako na organizam djeluju teski metali,ali tu dapace nisu samo metali u pitanju nego kojekakvi sastojci koji se ni u ludilu nebi smjeli naci u cjepivima i to za djecu.Dovoljno vam je procitati sastav i sve vam je jasno.Koliko jos neduzne djece mora umrjeti ili zavrsiti trajno ostecena?Budimo realni,cjepiva danas nemaju veze sa cjepivima koje smo mi kao djeca dobivali.Ako je farmaceutima toliko stalo do zdravlja djece ili opce populacije,uz tzv.napredak medicine,kako to da danas djeca oboljevaju od raznoraznih bolestina za koje do prije 20ak g.nismo ni znali da postoje.Nesto ocito ne stima.A sa druge strane ako je vecina populacije cjepljena onda za njih ne bi trebalo biti rizika od kontakta sa zarazenima i dali znate da doktori savjetuju kako cjepljena djeca moraju bar 3 dana biti izolirana od necjepljenih pojedinaca.Blago receno nesto smrdi,i da uvjek cu biti protiv zaglupljivanja masa prisilom i ako zivimo u tzv.demokraciji bilo bi demokraticno dozvoliti roditeljima da sami odluce i naravno da snose odgovornost za eventualnu stetu po vlastito djete ili ako su toliko sigurna u nestetnost cjepiva neka nam ministarstvo ili nadlezna ustanova da pismenu potvrdu da ce odgovarati za stetu prouzrocenu cjepljenjem.

Gost

#639

2015-04-22 14:40

Zato sto je dosad ukazivano na dosta grešaka prilikom cjepljenja, cjepiva sa viškom zive, posljedice su razne bolesti od takve vrste cjepiva.

Gost

#640

2015-04-22 19:37

Zato jer znam da cjepljenjem zapravo žele razbolit naciju i još zaradit na tom mutnom poslu UN i SAD

Gost

#641

2015-04-22 21:34

Nema nitko drugi osim roditelja donosit oduke vezane o svom djetetu. Naravno i sloboda izražavanja, zar cemo i za to bit kaznjeni?
ppoiu

#642

2015-04-22 21:38

Nema nitko drugi osim roditelja donosit oduke vezane o svom djetetu. Naravno i sloboda izražavanja, zar cemo i za to bit kaznjeni?


Gost

#643

2015-04-22 22:01

Dužni smo se boriti protiv svakog zla.Sotonisti i psihički bolesnici nam žele nametnuti svoje bolesno kao nešto normalno.Hr sotonisti su htjeli nametnuti što je brak(kriminalac Zoki,pali ivo,četnix Pusić. . itd.Bogu se moli Hr voli.Boz.blag.

Gost

#644

2015-04-23 10:11

Dovoljno smo upoznati sa svim štetnostima cijepljenja, tako da je ovo najnormalnija moguća odluka.

Gost

#645

2015-04-23 19:38

Zato jer mislim da cijepljenje nema blagotvoran učinak, več suprotno. I zato jer mislim da roditelji trebaju odlučiti o tome, a ne država.

Da se cijepiva proizvode u našem imunološkom zavodu, da imamo dokaze o učinkovitosti cijepiva i njihovom pozitivnom djelovanju i da se zna točan sadržaj pojedinog cijepiva vjerojatno nebi potpisao peticiju, a s obzirom da je sve suprotno. Odnosno cijepiva se ne proizvode kod nas, sadrže opasne sastojke, dokazano uzrokuju autizam i druge poremećaje i dokazano nemaju svrhu jer imunitet funkcionira drukčije od onog sto smo mislili prije 40 godina i netko masno zarađuje na cijepljenju male dječice. Mislim da je to sve propaganda elite. Ja nebi cijepio svoje dijete iz tih razloga i zato potpisujem peticiju!

Gost

#646

2015-04-27 12:20

ljudski razum svakom normalnom čovjeku govori da nema istinske demokracije u nekoj zajednici ako se vrši neki čin prisile mimo osobe koja NE ŽELI prihvatiti taj čin. Još u svemu tome najstrašnji dio je da odluku o tome donosi država i neki propisi koji nisu bazirani na nekim znanstvenim i kliničkim istraživanjima koji bi dali veći uvid u dobrobit tog čina.....ovako svoje potomstvo cijepimo isto kao i životinje protiv bjesnoće. Jedna od brojnih posljedica toga suludog čina već se vidi u sve većoj neplodnosti koja po novijim saznanjima svaku petu ženu ostavlja bez mogućnosti da doživi osjećaj majčinstva.....za normalni ljudski um je nezamislivo da u 21 stoljeću PROFIT kroji "demokraciju" i uništava Božjih ruku dijelo........

Gost

#647

2015-04-29 14:06

Moj sin je imao reakciju na cijepivo, nakon cega smo odlucili prekinuti s cijepljenjem. Sad cekamo poziv za sud.

Gost

#648

2015-04-29 14:22

Nisam protiv cijepljenja no farmaceutska industrija u sprezi s politikom u bezobzirnom stjecanju kapitala prodaje svašta.
Industriju, politiku i zdravstvo treba primorati da snose punu materijalnu i moralnu odgovornost za posljedice izazvane lošim cjepivom i manipulacije cjepivom.

Gost

#649

2015-05-01 07:53

Dijete ima posljedice nakon Di-Te-Per cjepiva - autisticni spektar!

Gost

#650

2015-05-01 09:15

Zbog straha za zdravlje djece u Hrvatskoj.Činjenica je da ima sve više autoimunih bolesti i autizma kod mlađih ljudi, a moje mišljenje je da je povezano s uvođenjem novih cjepiva. Roditelji koji se informiraju o cjepivima, ispituju i propituju o sastavu cjepiva, i razmišljaju o tome da li cijepiti ili ne, da li će živa u cjepivu oštetiti stanice mozga njihovog djeteta ili ne nisu neodgovorni roditelji nego baš obrnuto to su ODGOVORNI roditelji. Ima još jedna ČINJENICA. Amiši u Americi ne cijepe svoju djecu, nemaju autoimunih bolesti ni autizma i najzdravija su populacija u Americi.