PETICIJA - Nastavak rada Hitne helikopterske medicinske službe u RH
PETICIJA - Nastavak rada Hitne helikopterske medicinske službe u RH / Obavijesti / Gostovanje na HRT-u / Komentari
|
Silvija |
#12016-01-10 10:56rdacan pozdrav.
|
|
| |
|
Gost |
#22016-01-10 11:00Hvala vama sto se pokrenuli ovu peticiju :) Sretno :) |
|
| |
|
Gost |
#32016-01-10 11:06Sritnooo!!!! |
|
| |
|
Gost |
#42016-01-10 11:22Hvala Vam da ste ovo započeli (iako, ...znate već sve). Sretno, sretno, sretno |
|
| |
|
Gost |
#52016-01-10 11:32Hvala gda. Grandic na izvjestaju. Sretno! |
|
| |
|
giovanni |
#62016-01-10 13:11Imamo novca za mnoge nevazne stvari,a za kupnju minimalno 5 heli jedinica sa kompletnom opremom,NEMA?? Odmah aplicirati nabavu preko novca unije i to pod hitno.Imamo pilote koje sad treba poslati na skolovanje kao i mehanicare i svo pratece osoblje da bi bili spremni odmah djelovati,cim se ustroji heli jedinica.Na pet punktova locirati heli-stajanke sa hangarima i prostorima za 24 satni boravak ljudstva i mislim da je to prava stvar,a ne uzimati na rentu helikoptere sa pilotima koji ne govore tvoj jezik,ne poznaju teren,ne lete nocu,niti po nevremenu!!? Zato treba uzeti helikoptere sa vincevima za izvlacenje i gorsku sluzbu spasavanja i uvjezbavati ljudstvo.Imamo i vojne heli koje vec poznamo,ali su glomazni,spori i neuvjetni,ali oni su podrska za inzvaredne uvjete i event.prijevoz vece skupine ljudi.Ima i vecih helikoptera od ovih unajmljenih koji mogu ispuniti sve trazene uvjete za spasavanje i to sve u jednom.Ova nova vlada odmah da se uvati posla i pametno obavi ovu veliku,nadasve humanu zadacu,za opce dobro svih gradjana i gostiju,jer sta ti je drzava bez kvalitetne i adekvatne hitne pomoci?! Imamo Pulu,Osijek,Split,Dubrovnik i Zagreb za stajanke i pokrivena je cijela hrvatska tim parametrom..To bi bila moje vidjenje heli sluzbe u Hrvatskoj.. |
|
| |
|
Kristian |
#72016-01-10 13:21Potpisujem giovanni |
|
| |
|
Mirta Grandić Autor ove peticije |
#8 Re:2016-01-10 14:01Poptuno se slažem. Ja sam ovu peticiju pokrenula kao običan građanin, laik, niti medicinar, niti pilot, već osoba koja je porijeklom sa otoka, ponekad i obitava tamo, i zna problematiku otoka. Nije moje da to dalje rješavam, vi svi ste dali potpise, građani Hrvatske ovakvu službu trebaju, sva naša mišljenja i potpisi uputiti će se dalje nadležnima i nadam se da će biti korisna za dolaženje do riješenja, a koje treba biti trajno, a ne probno. Samo da se recimo bankama nametnu neki nameti, onima koji nas sve doslovce pljačkaju, bilo bi i previše novaca za ovakvu službu. ;) |
|
| |
|
Eli 8 |
#92016-01-10 16:32Za to se treba izboriti jer su u pitanju životi i sigurnost ljudi na otocima.Novaca ima,ali se koriste na krivi način. |
|
| |
|
Gost |
#102016-01-13 05:25Pozdrav iz Švedske! :) nadam se da će peticija rezultirati pozitivnom promjenom. |
|
| |
|
Gost |
#112016-01-13 07:47Gđa. Grandić, kada budete na gostovanju u emisiji HRT-a, znajte da smo svi uz Vas, pa vladajućima recite sve što bi trebali znati. |
|
| |
|
Gost |
#122016-01-22 09:20Vec sam potpisala peticiju! Odma na pocetku! Inga Ivanoviv |
|
| |
|
Promjena se ne događa šutnjom.
Autor ove peticije suprotstavio se i angažirao. Hoćete li i vi učiniti jednako?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donositelja odluka.