Peticija za ukidanje obaveznog cijepljenja u Hrvatskoj

Protivnik glupih peticija

/ #331 Re:

2014-03-29 11:03

#1: -

Vi niste normalni. Poslje ćete radit peticiju da se kazni sve koji su dopustili da se ukine obavezno cjepljenje jer će djeca oboljevat ili još gore umirat. Svako djete se u današnje vrijeme testira od rođenja i zna se na što je alergično ili ne. Problem je što su stvari koje su nekad bile normalne danas "opasne". Pročitate gluposti oko cjepiva na nekim portalima koje su 90% krive i onda pišete svakakve idiotarije i radite peticije. Pročitajte malo neke službene stranice ili forume gdje pišu stručni ljude, a ne ove neprovjerene gluposti što se spominju na stranicama. Pola tih što to piše nisu u stanju ni prevest normalno s engleskog, a kud ocjenit jel to dobro napisano ili ne. Problem je što se zbog vas ovakvih i ovakvi glupih peticija roditelji boje kaznit svoje djete da djeca nebi tužila roditelje zbog "mama mi je uzela mobitel jer sam joj reko da je glupa i ona mene maltretira", a to se sve dešava zbog ljudi kao vi. Postajemo lagano amerika gdje će sve vrvit od neodgojenih derišta i glavni hit na televiziji će bit "16 i trudna"