Majka ima pravo znati!

Quoted post

dr. Yoda

#50 Re:

2014-08-04 20:05

#42: Djeda -  

 Poštovani gospodine Djeda,

doktori i medicinsko osoblje naše bolnice već više od 2 godine upozoravju na navedeno, mole i traže pomoć, prijavljuju nadležnima... sve vam to jasno piše i u peticiji koju ste potpisali... nemojte olako osuđivati i etiketirati ljude, prema njihovom zanimanju, spolu, nacionalnosti, boji kože... jer vas navedeno svrstava u onu skupinu pod 1, bez obzira na stupanj inteligencije, a u koju duboko vjerujem stvarno ne pripadate, već ste samo ljuti i niste dovoljno dobro razmislili i promislili ili možda namate dovoljno informacija na temelju kojih bi sudili... Ovakvim etiketiranjem doktora vrijeđate predivne, poštene i časne ljude, koji s puno ljubavi i požrtvovnosti rade svoj nimalo lagan posao. U svakom žitu ima kukolja, ali i predivnog sjemenja! Odjelimo kukolj od žita, ali pošteno, pravedno, s imenom i prezimenom i počinjenim djelom, a ne paušalno i grupno. Nema kolektivne odgovornosti i svako od nas, bez obzira što radio i čime se bavio odgovara samo za svoje grijehe i propuste, a između ostalog ima i pravo na obranu.

S poštovanjem

Replies


Gost

#53 Re: Re:

2014-08-04 20:32:56

#50: dr. Yoda - Re:  

 Poštovani dr. Yoda,

koliko sam pročitala, gospodin Djeda je napisao da je poučen vlastitim iskustvom, a ja osobno vjerujem da to što je napisao i nije daleko od istine, obzirom da sam i sama nakon incidenta sa dotičnom doktoricom kontaktirala neke odvjetinke i udruge koji su mi savjetovali da ne pokrecem nikakve sudske postupke, jer kažu doktor neće protiv doktora, a mene bi sve to puno koštalo! Stoga čast iznimkama.