PROTIV ZABRANE ZAMRZAVANJA EMBRIJA U POSTUPCIMA MPO-A

Quoted post


Gost

#1

2016-01-13 07:14

Potpisala sam jer smatram da se ljudima koji imaju mogućnost postati roditelji jedino na ovaj način ne smije to uskratiti i jer smatram da se ne bi smio baviti medicinom onaj koji želi uskratiti pomoć, a zna i može, te sprovodi politiku crkve,a usput i krši zakletvu koju je položio!

Replies

as

#196 Re:

2016-01-15 08:43:28

ja također smatram da se svima treba dati na raspolaganje sve mogučnosti koje postoje u današnje moderno doba a ne sputvati ljude da se ostvare kao roditelji. ja kao osoba koja nema mogučnosti ostati trudna sa svojim stanicama,dakle potrebna nam je donacija tuđih, i nas se upučuje na postupak  u Češku (što je ok ako već tako treba biti ) ali takav postupak košta. naime, nitko i ne spominje da su 2013 ukinuli subvenciju HZZO za postupau u Češkoj tj smanjili su  svoje učestvovanje na samo 1000 EUR što je ok ali nam opet ostaje za naći još barem 3500 EUR što u današnje vrijeme je velik novac.dakle ako nemaš novaca ...možeš se slikat...tako da jai slični meni još neko vrijeme nemogu ni sanjati da krenu u postupak dok ne skupe novac. a ovaj problem nitko ne spominje i ja bih najrađe pokrenula i to pitanje jer jednostavno je takav način diskriminacija

#1: -  

 


Gost

#270 Re:

2016-01-18 04:28:21

#1: -  

 Neka se obrati onda nekom drugom za pomoć.