Preseljenje rujan festa iz Zaprešića

Quoted post


Gost

#156

2016-09-01 10:02

u potpunosti podržavam peticiju. to nije "naša" glazba i nije glazba na kojoj bi se trebala odgajati naša djeca, unuci, itd. ... to je "kafanska" deraljka za pripite, napite i na sve i svašta spremne pacijente koji pune crnu kroniku.

najmanje su djeca kriva što to slušaju; ona ne organiziraju manifestacije takve vrste već oni što pune isključivo svoje đepove i fučka (da ne budem prosta) im se za mlade ljude, djecu i nas koji bi ih morali usmjeriti na pravi put. cajke i rajke su neki drugi svijet protiv kojega smo se borili i mnogi naši dragi dali su svoje živote.

djeca i mladi moraju izlaziti, moraju se zabavljati kao što smo to i mi morali, ali zabranimo taj otrov MI, "odrasli" pa makar pokušali i ovakvim peticijama. možda stignu do pravih ljudi na pravim mjestima i uspijemo.

znam da su djeca i mladi buntovni i da je to, u podsvjesti, bunt protiv starije generacije, oblik generacijske borbe, ali opet tvrdim: MI SMO KRIVI ŠTO DJECI OMOGUĆUJEMO DA ODLAZE NA TE I TAKVE KONCERTE, FESTE I FESTIVALE. POĐIMO OD SEBE, NE ODLAZIMO TAMO I NE VODIMO SVOJU DJECU. U BITI, DJECA KOPIRAJU RODITELJE.


ZAUSTAVIMO TO!

Replies

Svi ste vi jazavci

#172 Re:

2016-09-01 19:07:37

#156: -  

 Ti seljacino koda u rat ides a ne zabranit nekom da slusa kaj oce i onda pricas da su ljudi koji slusaju narodno seljacine. Seljacine su oni koji slusaju cajke. I aca nije cajkas samo da se zna majku vam nenormalnu.