Hranilišta i stacionar za bolesne ulične mačke

Quoted post


Gost

#21

2016-10-25 07:46

Peticija kojoj nije stalo doista do mišljenja nego dokopati se sponzora je sramotna , ali eto : Peticija na hrvatski način !!

Replies


Gost

#22 Re:

2016-10-25 07:57:09

#21: -  

 zanima me dodatno objašnjene ostavljenog komentara, ako sam ga dobro pročitala i shvatila,  jer u peticiji nema ni jedne rečenice o sponzorima. ima samo o inicijativi kako da pomognemo uličnim mačkama.

tkogod se želio uključiti u raspravu prije peticije, mogao je. tkogod želi ovdje ostaviti prijedlog što i kako mijenjati/dodati u peticiji, i to može jer unaprijed je dogovoreno da ćemo upravo tako dorađivati tekst peticije koja bude proslijeđena dalje. 

možete i vi biti dio ekipe koja želi uličnim mačkama bolji i zdraviji život. o vama ovisi da li želite.

Nadica

#34 Re:

2016-10-26 06:56:31

#21: -  

 Ovo može biti samo komentar osobe koja ne misli na dobrobit životinja...što Vas muče Sponzori? Moje mišljenje je da svatko treba znati što sponzorirali i da ima pravo znati gdje je njegov novac utrošen a kada nebi bilo onih koji pomažu mačke bi još više ugibale mučile se naočigled bezosječajnih ljudi.


Gost

#98 Re:

2016-11-08 09:54:41

#21: -  

 može li pojašnjenje? 
peticija je nastala kao sklop komentara onih voljnih komentirati, i dalje je podložna promjenama ukoliko bude prijedloga. imate li kakav?
sponzore nitko ne traži, nema spomena o tome.
čak se nigdje ne spominje tko bi vodio stacionar niti tko bi ga financirao. peticija je usmjerena da Grad čuje da ima podrške za stacionar, da mačke ne funkcioniraju njih tisuće u kavezima azila, da je lakše i bolje imati stacionar za bolesne i sterilizirane i pobrinuti se da se zdrave udome ili vrate na hranilišta gdje poznaju teren. također, peticija je da se omogući uređivanje gradskih hranilišta, bez da se građani moraju sakrivati dok donose hranu. 


Gost

#153 Re:

2016-11-15 07:01:47

#21: -  

 Sigurno se vi zelite posvetit sponzorima iz vasih osobnih materijalnih interesa! Bravo,briga za drugog na Hrvatski nacin!!!!