Peticija za zabranu rada nedjeljom, ponedjeljkom, utorkom i srijedom
65% građana RH podržava zabranu rada nedjeljom. Potpišite ako ste za to da se zabrana produži do srijede! Ako poslodavci izrabljuju radnike nedjeljom, to znači da ih izrabljuju i ponedjeljkom i utorkom i tijekom cijelog tjedna. Jedini način da država stane na kraj izrabljivanju radnika je apsolutna zabrana rada. To bi bilo preradikalno napraviti odjednom, ali zabrana rada 4 dana u tjednu bit će prvi korak ka apsolutnoj zabrani, koja je krajnji cilj. Potpiši ako si protiv izrabljivanja radnika!
Liberal.hr
Kontaktiraj autora
Kontaktiraj autora
Obavijest administratora ove web straniceZatvorili smo ovu peticiju i uklonili osobne podatke potpisnika.Opća uredba o zaštiti podataka Europske unije (GDPR) zahtijeva legitiman razlog za pohranjivanje osobnih podataka te da podaci budu pohranjeni što kraće moguće vrijeme. |