Problem odlaganja otpada na deponiji Uborak
Mi smo učenici i učenice "Srednje građevinske škole Mostar" i radimo na Projekt Građanin-Ja Građanin iz predmeta "Demokratija i ljudska prava". Naziv teme kojom se bavimo je: Problem odlaganja otpada na deponiji Uborak. Naša mjera javne politike koju predlažemo je: zatvaranje stare (postojeće) deponije i otvaranje nove deponije. Molimo vas da nas podržite u realizaciji navedene mjere i da potpišete ovu peticiju. Hvala vam na izdvojenom vremenu.
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Niste primili potvrdni e-mail ili želite ukloniti svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodijelite ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dosegne više potpisa.
Plaćeno oglašavanje
| Prijavite se kako biste upravljali svojom peticijom. |
Promjena se ne događa šutnjom.
Autor ove peticije suprotstavio se i angažirao. Hoćete li i vi učiniti jednako?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donositelja odluka.