Vraćanje voznog reda autobusa 143
Ovom peticijom tražimo povratak svih oduzetih polazaka autobusa 143 (Vrapčanska aleja - Orešje) te njihovo usklađivanje sa školskim zvonom i polascima vlaka na stanici Vrapče.
Uvođenje nove linije ne smije biti razlog za ukidanje dijela polazaka na već postojećoj liniji. Danas je to 143, sutra tko zna koja linija.
Funkcionalni javni prijevoz je prvi preduvjet za smanjivanje gužvi i automobilskog prometa.
Ivona Moškon Šarunić Kontaktirajte pokretača peticije
| Pokretač ove peticije je zatvorio ovu peticiju. |
| Prijavite se kako biste upravljali svojom peticijom. |
Promjena se ne događa šutnjom.
Autor ove peticije suprotstavio se i angažirao. Hoćete li i vi učiniti jednako?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donositelja odluka.