Bolji javni prijevoz u gradu Samoboru
Građani grada Samobora žele bolji javni gradski prijevoz.
Lijepo molimo da Grad Samobor poduzme nešto protiv ''Samoborčeka'' i njihovih vozača koji ne žele stati ljudima na stanicama, što se kronično ponavlja mjesecima. Građani grada Samobora kasne na posao, u školu, na fakultet, na preglede, pretrage i sve ostalo. Također, postoji veliki manjak linija, pogotovo u periodu 6-8 i 15-18.
Hvala.
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Niste primili potvrdni e-mail ili želite ukloniti svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodijelite ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dosegne više potpisa.
Plaćeno oglašavanje
| Prijavite se kako biste upravljali svojom peticijom. |
Promjena se ne događa šutnjom.
Autor ove peticije suprotstavio se i angažirao. Hoćete li i vi učiniti jednako?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donositelja odluka.