Tražimo ukidanje Ureda bivšeg Predsjednika RH


Gost

#476

2015-01-15 16:03

Svi nekadašnji presjednici moraju ići u mirovinu .

Gost

#477

2015-01-15 18:50

beskoristan je Ured bivšeg predsjednika. Američki slučaj je nešto sasvim drugo. Američki bivši predsjednici svojim zakladama bave se humanitarnim radom, također svojim lobiranjem donose milijarde dolara za godpodarstvo Amerike. Kakve koristi imamo od našeg Ureda bivših predsjednika? Nikakva u bilo kojem smislu. Potpuno besmisleno trošenje novaca poreznih obveznika. Zato sam za ukidanje Ureda bivših predfsjednika.

Gost

#478

2015-01-15 20:35

Iz stare tikve se ne pije!

Gost

#479

2015-01-15 23:50

Zelim da buducnost Hrvatske, to jest omladina dobije neku samsu za sebe, a moze je dobit jedino ako se bude ukinule nepotrebne stvari koje naprosto gutaju Hrvatski proracun. Jedan od tih je upravo ovaj ured.

Gost

#480

2015-01-16 04:47

U ovako katastrofalnoj gospodarskoj situaciji ured bivšeg predsjednika je nepotreban luksuz kojeg si ne možemo i ne smijemo priuštiti. Ako gospodin Mesić ima 20 000 kuna mirovine, snać će se i bez ureda bivšeg predsjednika.

Gost

#481

2015-01-16 06:33

Privatni ili društveno vlesništvo?
Kapitalizam ili socijalizam?

Čovjek čovjeku vuk jest.

Gost

#482

2015-01-16 09:42

Kad već imamo ured bivšeg predsjednika, zašto nemamo ured bivšeg premijera...ups, imamo...Remetinec. Zašto ne bi u Remetincu organizirali odjel svih bivših...i tako bi bili opet na državni trošak, ali vjerujem puuuuno jeftinije!

Gost

#483

2015-01-16 12:29

Bilo je i vrijeme. Treba ukinuti predsjednika uopće, što će nam to/ta !

Gost

#484

2015-01-16 15:12

Čudi, jako čudi, zašto se o ovome ne raspravlja na svim relevantnim razinama: u medijima, u ministarsvima, strankama, kod Zdenka Duke...

Gost

#485

2015-01-16 19:18

Obraz kao džon.....

Gost

#486

2015-01-16 19:29

Slažem se s pokretačima peticije.
Prije 3 godine ostao sam bez posla i primanja.
Branitelj sam dragovoljac Domovinskog rata.
Živim sa dva ne zaposlena studenta od ženine plaće.
Kako ih nije sram.

Gost

#487

2015-01-17 12:00

Kao većina naših građana ili državljana, živim na ivici dostojanstva, a Ured bivšeg Predsjednika RH služi za potpuno asocijalno bahaćenje se bez obzira s kojom osobom je okupiran. Ne vidim razlog postojannju uopće jer ne doprinosi nikakvom, ama baš nikakvom boljitku. Držim da je taj ured izmišljen u nekakvom dogovoru s bivšim premijerom Sanaderom. Još izravnije ću reći svoje mišljenje o tom mogućem dogovoru. Pretpostavljam da je bila riječ o INI, Sanader neće dirati prijatelja Stjepana Mesića u funkciji predsjednika uprave, odnosno Tomislava Dragičevića, a da se Mesić ne petlja oko ugovora s Inom. Sklona sam mišljenju da su od davanja-primanja mita imali koristi i ova, potonja, dvojica. Bilo kako bilo, taj ured nema svrhu nego samo, oprostite na izrazima, uguziti one koji su navikli laprdati bez posljedica. Idem i dalje, mislim da je Mesić u svojoj vlastitoj kući manji od makovog zrna, da nema prava utjecati na život obitelji i da mu je taj ured bio spas za slobodu disanja i govora. Nisam nigdje čula niti čitala analize takvih ureda u svijetu, ali mislim da nigdje nemaju pravi efekat za zemlju nego samo za osobe koje drže tu pogodnost. AKO, BILO KOJI, BIVŠI PREDSJEDNIK VOLI SVOJU ZEMLJU, AKTIVNOSTI ZA NJU MOŽE RADITI IZ SVOG DOMA. Svaki je dovoljno stambeno i materijalno "potkovan" da si može urediti jednu prostoriju za radnu sobu i platiti, eventualne, troškove. Taj ured treba dati za korištenje boravka roditeljima čija su djeca na liječenju od teških bolesti. URED JE POSVE NEPOTREBAN!

Gost

#488

2015-01-17 19:45

Kad bi on bio Domoljub i želio Hrvatskoj Domovinii i državnom proračunu on bi sam odstupio.
Ali on gleda samo sebe i kako bi"zaradio"još koji Miliun da kupistan u Zagrebu ili neku malu vikendicu sa skromnih stotinjak četvorni metara.

Gost

#489

2015-01-18 15:07

Mesić je sramota koja se nije smjela dogoditi.

Gost

#490

2015-01-19 00:57

...te istragu njegove udbaške poviesti, imovinskog stanja, financiranja predsjedničke kampanje, veleizdaje i krivokletništva.
I.Šikić

#491 Mesićeve "karakteristike"

2015-01-19 00:58

...te istragu njegove udbaške poviesti, imovinskog stanja, financiranja predsjedničke kampanje, veleizdaje i krivokletništva.

Dinko brzica

#492 maknuti ured predsjednika svakako,, sad nema vise onog koji je dozvolio otvaranje

2015-01-20 10:53

ja sam za to da bivsi predsjenik ide u svoju mirovinu ili neka mu drzava u najgorem slučaju napravi starački dom i tamo ga smjesti na drzavni trosak, ma kakav predjsednik u ovim godinama,,, moze samo troštiit novce i hraniti se na dzavnim jaslama,,,

ako niste znali to je predsjenik sa mantrom indijskog gurua, koji je nakon sto je primio mantru , dao naredbu da se skidaju obiljezja kršćana sa zida - krizevi,,

taj je Mesić koji je najvisim odličjem zvjezde danice nagradio indijca gurua koji pljačka i izvlaći novac preko joge iz Hrvatske i siluje cure, po evropi i kome je međunarodni sud za vratom, 

Taj je mesić tom guru i zbog njega htio uvesti jogu u skole a izbaciti vjeronauk

to je mesić zato i ide u indiju sluzbeno !?????

 

 

brzica

#493 mozda nekog zanima u sta je sve mesić upleten preko tog gurua

2015-01-20 10:57

iz indije okultnog starca - masona koji po cijelom svijetu ubire milijune eura, čovjek bez lica, sumnjiva morala, koji psihički unistava ljude, 

vise na web stranici o mesićevom prijatelju guru ne zaboravite da mantre imaju čačić, opačić, mesić i ini

 


Gost

#494

2015-01-20 12:46

Trebalo je i davno prije!

Gost

#495

2015-01-20 12:49

Nekorisan ured još pogotovu u ovakvo vrijem gdje se treba racionalizirat potrošnja. Pitam se da li će sada biti 2 takva ureda...

Gost

#496

2015-01-20 15:59

Pošto dotična osoba stalno priča o moralu pa mislim da imalo ima morala i karaktera sam bi se povuko nažalostkod tebe tog nema

Gost

#497

2015-01-22 09:57

Žalosno je da bivši predsjednik uživa takve privilegije, a pola hrvatskih građana jedva preživljavaju, a mladi nezaposleni...

Gost

#498

2015-01-23 10:50

pod hitno ukinuti ured za ove lopove i izdajnike...

Gost

#499

2015-01-24 18:36

Nepotreban trošak ureda!

Gost

#500

2015-01-25 12:12

URED BIVŠEG PREDSJEDNIKA NE TREBA BITI FINANCIRAN. URED BI TREBAO POMOĆI PODUZETNICIMA, TVRTKAMA, ....
(OVDJE NE MISLIM NA DRŽAVNE TVRTKE)AKO BIVŠI PREDSJEDNIK IMA UGLED U SVIJETU