Zatvaranje u potpunosti svih hrvatskih granica za imigrante i iseljavanje iz Hrvatske

A

#201 Re:

2015-09-16 21:15

#6: -  

 Naravno da nećemo. Još kad se tome doda loša demografska slika Hrvatske... izuzetno me veseli multi-kulti budućnost.

Aaa

#202 Re:

2015-09-16 21:20


Gost

#203

2015-09-16 21:34

Jer volim svoju zemlju i ratovao sam za njenu slobodu!!Ovu invaziju smatram kao napad na mene i na moje životne vrijednosti!! Bog i Hrvati!!
Antikrist

#204 Re:

2015-09-16 21:49

#16: -  

 Jel' nas to zoveš u križarske ratove?


Gost

#205

2015-09-16 21:53

Ne zelim tisuce stranih ljudi sa padnu na teret nase siromasne drzave... nasi ljudi prose na cesti.. vlada je jeftino prodala lijepu nasu..

Gost

#206

2015-09-16 22:02

Poslije je kasno lupat se po glavi, trebao sam.....neka se čuje i moj glas. Neka vide koliko nas ima, koji isto razmišljamo.
Jesam za to da se pomogne onima koje je rat protjerao ali i sljepac vidi da je tu puno više onih koji će tražit svoja "prava" jer su manjina, tražiti đamije na svakom ćošku, poštivat svoj (Šerijatski) zakon i što još bolje isti počet nametati nama. Itd.......sve već što se zna, a mediji još uvijek kolko tolko drže u tajnosti kako ne bi izazvali "nepotebnu" napetost. Podatak iz "prve" ruke ali naravno ne smijem imenovat zbog zaštite druge strane.

Gost

#207

2015-09-16 22:05

Ja ne želim više pozornosti, samombranim domovinu kao i 1991!!!!!
Patriot desno

#208 Re:

2015-09-16 22:08

#179: dolje veleizdajnička vlada -  

 To svima govorim pa me popljuju da generaliziram, da su to izolirani slučajevi i da takvih istih ima i u našem dvorištu. Pa se sad ti bori protiv vjetrenjača...neki ljudi stvarno ne vjeruju što čuju, a neki i što vide!


Gost

#209

2015-09-16 22:17

Zato sto bi te izbjeglice trebali ostati u svojim okolnim drzavama a ne dolazit kname u europu

Gost

#210

2015-09-16 22:21

Ovu peticiju potpisao sam jer je iznimno važna.

Gost

#211 Re:

2015-09-16 22:32

#11: mirna -  

 pa pokreni peticiju. baš me zanima koliko bi glasova skupila. za ove koje se zalažeš vrijediš manje od koze. shvatit ćeš to prije ili kasnije


Gost

#212

2015-09-16 22:39

Potpisala sam ovu peticiju jer se bojim da ti ljudi nisu izbjeglice vec politicki migranti sa losim namjerama. Pomogla bih zenama i djeci ali muskarce starije od 18god ne zelim u svojoj drzavi.

Gost

#213

2015-09-16 22:42

Ako toliko doticni zele pomoci siromasnima i ugrozenima, zasto nebi pomogli mnogobrojnim braniteljima RH. Koji gladuju i jedva prezivljavaju s obiteljima? Zele pomoc onima koji ulaze u nasu drzavu s ciljem kojeg su javno izjaviili. Gdje je pravda??!?

Gost

#214

2015-09-16 23:21

Zelim da moje dijete odraste u zemlji u kojoj se cuju crkvena zvona, gdje se bez straha moze igrati kod djeda i bake na selu, setati livadama i vozikati se puteljcima biciklom. Kad odraste, izuci zanat ili zavrsi fakultet, nek pronadje ljubav svog zivota, ozeni se njome, a da mu supruga radi i privredjuje bas kao i on, kao i tata i mama, kako djed i baka. Svoje neda a tude ne dira. Bog i Hrvati!

Gost

#215

2015-09-16 23:28

To nisu izbjeglice, nego ilegalni migranti.
Oni se niti žele, niti hoće, ikada vratiti u zemlje iz kojih dolaze. Europa ih nije u mogućnosti prihvatiti u tolikom broju, a da se ne pojave veliki socijalni i sigurnosni problemi.

Gost

#216

2015-09-17 00:03

Potpisala sam jer sto vise bude dolazilo ekonomskih imigranta bit ce gore, zalim jedino djecu,zenu i nemocne ovo sve ostalo znamo da su ratno sposobni muskarci koji zele unistit sve sto je krscansko , ako se granice ne zatvore doci ce do velikog nasilja silovanja itd ..sto je najgore sta ako i Slovenija zatvori granice?lose nam se pise ovo treba podhitno sprijeciti.

Gost

#217

2015-09-17 00:19

Uvijek treba pomoci ljudima u nevolji,ali ovu invaziju Muslimana na Europu nikako ne smijemo dozvoliti.. Nije istina da toliki bjeze od rata...iz mojeg iskustva u Njemackoj, turski Muslimani se ne integriraju u zemlju u koju dodju,mnogi koji tamo zive 20 god. neznaju njemacki, a azilantima je osigurano 400eura đeparca mjesecno.. smjestaj i hrana besplatna... pa tko ona nebi živio u Deutschlandu..
getAlife

#218 Cast iznimkama

2015-09-17 00:33

Da sam barem bolje upoznat za informatikom; pa da pronađem IP adresu likova iz Zagreba koji su potpisali ovu peticiju. Dao bi obje noge da su 99% njih sa Lanista i ostalih gradskih naselja u koja su puna Vlaja iz raznih vukoj*bina oko i iz Splita i Hercegovine. Ocito bi ih trebalo podjsetiti da su i oni ekonomski migranti, koji su pretpostavljam VELIKI katolici i eto po Isusovom nauku spremni pomoci bliznjemu svomu. Ocito su to nekakvi hibridni vjernici koji se ne boje Boga; pa ih ni nasukana tijela neduzne djece i i njihove majke na obalama Mediterana ocito ne diraju jer za takvo sto je potrebna savjest. NE! Oni su vjernici samo kada se kupuje iPhone za Bozic ili se pretjeruje u jelu i picu za bilokoji drugi katolicki blagdan. Zlo mi je od silnih licemjera cija inteligencija granici sa kucnim fikusom.


Gost

#219

2015-09-17 00:52

Zato što ja, a to svi znamo, među imigrantima se provlače i ISILOVCI, a to su sotone a ne ljudi, i oni bi nam to mogli vratiti ratom zaista(ne svi nego pojedinci,preciznije luđaci i bezbožnici),poznavajući njihovu vjeru...već su počeli..ubili su nam Tomislava koji nije bio ni kriv ni dužan, samo su ga tako ubili,sotonska gamad koji imaju srca od kamena..ali ima naravno i zaista izbjeglicakoji bježe od njih jer se isto tako ne žele boriti ni ratovati sa njima kao ni mi, nego svi žele samo mir, da možemo u miru živjeti..suosjećam s obitelji,koji su napaćeni, izmoreni, izgubljeni,u boli i progonstvu velikom, njima treba pomoći, trebaju pomoć jer nemaju gdje, jedino je problem što su se među njih 100% uvukli i pritajili i oni bezbožnici koje nazivaju ISIL, zato potpisujem,ne zbog nevinih ljudi koji bježe glavom bez obzira od rata i luđaka koji ubijaju svoj narod,nego da nam ti bolesnici ne dođu ovamo i naprave rat, dosta nam je rata svima vjerujem...svi želimo samo mir, ništa više....

Gost

#220

2015-09-17 01:10

Najbitniji razlog je kulturoloska i demagoska katastrofa koja je ako se dopusti nepovratna,muslimani su jedini koji se bez obzira koliko generacija negdje zivili nikad nece integrirati u to drustvo,ne treba nam da svoje ratove prenesu na nase ulice,nitko nije ni glup ni slijep svi vidimo vrlo dobro sta i kako rade po ulicama europskih gradova.Osiromasena Hrvatska sa oko 4 milijuna stanovnika NE treba biti europska izbjeglicka kanalizacija,svi su zatvorili granice i stite svoje,pa,prema tome moramo i mi.Arapske zemlje neka se brinu o svojima,a mi imamo dovoljno nasih o kojima se moramo brinuti!


Gost

#221

2015-09-17 04:26

ne možemo ni svoju socijalu financirati,nema posla ni za našu mladost, jednostvno nemamo financija za te količine migranata,azilanata,i svih onih koji bi se prošetali do zapada..o mojem trošku..naravno humano jest zbrinuti izbjeglice na prvom mogučem sigurnom tlu da imaju krov nad glavom ,hranu i vodu..ali ovako se to ne radi,mi ne graničimo sa sirijom,a za ostale nismo bili otvoreni ni prije,zašto bi sada, jel ja mogu otiči u SAD i reči eto rat je u siriji,i uz nekog sirijca reči eto ja iz hrvatske ali mi se radi za bolju plaču i bolji standard,i zahtjevam ,pazite oni zahtjevaju šetanje i puno više od pomoči,oni zahtjevaju svašta,i to nekulturno,i agresivno,a što če tek biti kasnije..zato pomoč da, ali i poštivanje domačina i naših granica.Molim da me razumijete jednog ili dvoje bi i ja mogao primiti ali što da mi dolazi svaki dan sve biše i više , što drugo nego ako tako nastavi možemo i mi potpuno osiromašiti i skupa sanjima u kolonu...a kolone ne bi trebalo uopče biti..niti sverc ljud preko mora, jer ne padaju sa neba u grčku i italiju..kako to da iz italje ne idu kolne prema njemačkoj? dajte molim vas...oni zahtjevaju i preko onoga što im možemo dati,a i večinu onoga što im možemo dati je privremeno..i primanjem dezertera ne rješava se pitanje terorista,nego ojačava pozicija terorista!

Gost

#222

2015-09-17 04:42

Da bi se spasila Hrvatska i Ebropa od islamske najezde
Outrageous

#223

2015-09-17 04:43

Potpisao sam zato što sam vidio šta imigranti rade u drugim državama.Ako nije po njihovom provode silu,a to jedna osoba kojoj je potrebna pomoć neće napraviti,nego će čekat koliko god treba da joj se pruži pomoć.Zato što sam vidio u stranim medijima kako je žena koja im je pomagala brutalno silovana,kako su silovali dijete..Mogao bi tako nabrajat do jutra.Ali najvažnija stvar je bila Allah će vladati svijetom,prihvatite Allaha ili gorite u paklu (tako nekako je zvučalo).Takve stvari nam ne trebaju..Od pristiglih imigranata najviše je odraslih muškaraca,nego žene i djece..Malo čudno??Meni iskreno je,pa sad ko voli nek izvoli,ja sam protiv toga!


Gost

#224

2015-09-17 05:37

Pobogu do jučer je naša mladost ginula da bi mi hrvati imali svoju domovinu a sad je predajemo na pladnju i to kome teroristima!!!

Gost

#225

2015-09-17 05:42

godinama sam nezaposlena imam problema sa zdravljem sve ljekove plaćam sama a sada država zove ljude sa druge strane svijeta da dođu daje im zdravstvenu zaštitu, hranu, smještaj možda i posao a što s nama hrvatima? hoće azilantima davati kuće, posao, novac a banke naše ljude izbacivati na ulicu jer nemaju posao i ne mogu platiti režije i kredite? prestrašno što rade naši političari