NE LICENCAMA HBBS NEČLANOVIMA SAVEZA

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije NE LICENCAMA HBBS NEČLANOVIMA SAVEZA.

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2016-05-05 10:47



Gost

#2

2016-05-05 13:51

Zato Sto je savez privatna organizacija I radi samo iskljucivo za dobrobit sacice ljudi..

Gost

#3

2016-05-05 16:42

Što mi rekreativci imamo sa HBB savezom?????
Miro

#4

2016-05-06 07:11

Vrijeme je bilo da se licence reguliraju. Neki dan sam vidio neku debelu klinku koja prodaje programe prehrane i treninga uz rijeci "bolje se javite meni nego nekom treneru koji ce vam masno naplatiti"!!! Pa treba imati reda! A ovu peticiju su takvi zapocelii potpisuju ju,  nelegalci i nestrucne osobe i nadam se da cete svi dobit kazne. 

Miro

#5 Re:

2016-05-06 07:13

#3: -  

 Rekreativci nemaju pravo poducavati ikoga u sportu. Tako da VI nemate nista sa hbbsom

Vanja

#6 Re: Re:

2016-05-09 10:41

#5: Miro - Re:  

 tako je Miro...mi nemamo nista sa HBBS ali oni zele imati s nama....takoder ti ocito nisi dio struke ili si provokator....u protivnom bi znao da smo svi za diplome i edukaciju, školovanja, ali ne i da nakon sto si zavrsio fakultet ( KIF) šačica ljudi koja se bavi danas malaobrojnim sportom s kojim nasa djelatnost ima dodirnu tocku u lokaciji i korištenju iste opreme ( kao da skijanje kao sport usporedis sa skijanjem kao rekreacijom te učiteljem skijanja sa trenerom skijanja...slicno ali nije isto)