Građani zahtjevaju da HTV ukine preplatu i kodira svoj program !


Gost

#276

2016-11-13 23:07

Zato sta nikad ni ne gledam htv


Gost

#277

2016-11-14 06:22

Ovo je jedan besraman namet svim kučanstvima u lijepoj našoj,osim romskoj manjini,neka probaju njima naplatiti rtv pristojbu ako se ko usudi.Pa zar smo onda mi pošten narod koji radi i jedva spaja kraj sa krajem BUDALE koje treba izbaciti iz njihovih domova ako ne plate ponavljam BESRAMAN NAMET.

Gost

#278

2016-11-14 10:42

Zato što na toj tv ima najviše antihrvatkih elemenata a program im je užas.

Gost

#279

2016-11-14 11:14

Stari filmovi ,gotovo da nema sporta (ili neke gluposti koje nikog ne zanimaju),glupe i dosadne emisije...ugl.same gluposti da se popuni program,kvaliteta nikakva.

Gost

#280

2016-11-14 14:45

Sta mislite zašto? Da mi ne naplaćuju više nešto što ne gledam!

Gost

#281

2016-11-14 17:30

Zato sto ne gledam HTV i nije posteno da im moram placat!!!

Gost

#282

2016-11-15 07:30

Nije u redu da plaćam pretplatu na program kojeg uopće skoro i ne gledam. Ne ineteresiraju me toliko da plaćam. Uostalom, koristimo usluge ostalih operatera koje plaćamo, pa neka im oni plate.

Gost

#283

2016-11-15 18:06

Programe im ne gledam jer su sve reprize pogotovo ratni filmovi a još im moram plaćat tv pretplatu za tv u apartmanu! Lopov do lopova!

Gost

#284

2016-11-15 18:20

Ja sam za kodiranje pa ko hoce neka gleda i plati

Gost

#285

2016-11-16 11:32

program los puno repriza, previse beskorisnih programa. ako zelis pratiti uzivo sporske dogadjaje moras dodatno platiti. Zalosno sto prije ukinuti HTV predplatu i staviti ju u funkciju samo financiranja, a nama koji smo do danas placali predplatu besplatno podijeliti dionice prema godinama placanja.

Gost

#286

2016-11-16 12:07

HTV se zove javna televizija a ne bavi se stvarnim zivotom gradjana: siva zona , siromastvo, blokirani, gubitak radnih mjesta, odlazak mladih-nema jasno iskazanih razloga, politicki komentari uvijek iste osobe Djenero, Novotny, Letica, Banac, Pupovac, Pusic i da ne nabrajam. Zasto ne pustate Pernara, Sincica kao predstavnike prije svega mladih? I HNL: Ne mozemo gledati na HTV nego moramo uzeti obvezni paket MAX tv kako bi dobili i Arenu za dodatnih 115,00 kn. Na HTV ne rijetko prikazuju se reprize filmova, serija i reportaza. Nu2 je postavljena tako da se npr. Hazekovica slusa iako ima salabahter iza Stankovica a Pernaru se ne dozvoljava da govori sto hoce, odnosno u potpunosti odgovpri na pitanje. Zadnja vijest o pojavi salmonele u jednoj trgovackoj kuci ali ne navodi se kojoj. I td. I td. Tko zeli to sve skupa gledati neka placa kodirani program a ja ne moram gledati ono sto mi se namece. Imao bih toga jos. Ovo je najmanje i nabacano ali tko zeli shvatiti o cemu se radi shvatit ce me.

Gost

#287

2016-11-16 12:32

Definitivno treba ukinuti pretplatu i neka kodiraju svoje programe ,ako ih neko želi gledati neka ih kupe u paketu ,neka ih kodiraju na internetu. Zašto nešto plaćati ako npr.kupiš kablovsku ili neku drugu tv a na njima hrt programi nema logike da plačam hrt 80 kuna...činjenica a i moje osobno mišljenje je da treba nacija dati i peticiju za referendum tj.promijenu USTAVNOG ZAKONA, dabi izbori bili važeći da izađe 50% + 1 glas,da se biraju ljudi a ne partije koje nakon pobijede na
izborima dijele milijune poreznih obveznika,treba i referendum na proračun tj.Hrvatski čovijek nije po ovim zakonima ništa dužan neka dugove vraćaju oni koji su i zadužili zemlju bez argumenata ,zašto vlast jednostavno nepusti da banke propadnu primjer, ISLAND I IRSKA .Zašto se tome bezakonju već jedanput ne stane na kraj,kad se to dogodi vjerujem da će Hrvatski puk uživati demokraciju i EU zakone, nažalost HRVATSKA je na samom dnu po standardima primanja i svega ostalog...

Gost

#288

2016-11-17 14:24

Ne gledam HTV kanale. Neka ih kodiraju i prodaju onom tko ih hoce.

Gost

#289

2016-11-18 01:45

PRODALI SU HRT SVE SVOJE ODASILJACE STRANCIMA OD KOJIH SMO POKUPOVALI PAKETE USLUGA ...... To tantricki bi trebali gledati programe?? Zasto bi se dva racuna trebala placati??

Gost

#290

2016-11-23 22:02

Ne gledam HTV kanale. Neka ih kodiraju i prodaju onom tko ih hoce.

Gost

#291

2017-01-14 11:28

zbog bande pljačkaške..nis pametno na htv-u i ne gledam ga! A plaćam!

Gost

#292

2017-05-11 09:26

Država je strancima prodala mrežu i pod klaozulom stavila da svi moraju u paketu imati obavezno HRT programe.....izdajnici Domovine .....čista korupcija,zbog toga ne želim plaćati HRT