I ja sam 1 od 10! #endometrioza

I ja sam 1 od 10! #endometrioza / Obavijesti / 1. ožujak proglašen Danom podizanja svijesti u Republici Hrvatskoj / Komentari


Gost

#1

2023-02-24 11:26

Bravo,samo naprijed!Trebala bi se većina ginekologa u Hrvatskoj više educirati o endometriozi!

Gost

#2

2023-02-24 12:01

Svaka čast Zorice! Bravo! Iskreno se nadam da će se nešto postići u najkraćem mogućem roku jer kod nas endometrioza nije dovoljno prepoznata i nema se sluha za muke, bolove, krvarenja i sve ostalo što endo donosi. Hvala Vam na trudu i puno uspjeha u daljnjem radu. Osobno smatram da bi žene sa endometriozom ovisno o stadiju/stupnju svakako morale dobit određeni postotak invaliditeta i rad na 4 sata, jer osobno sam dobila otkaz zbog bolovanja na koja sam bila prisiljena ići po procjenama liječnika, docenta. Smatram da bi nam se trebalo omogućiti i da radimo od kuće jer ostajemo masovno na cesti za što se razumijevanja jednostavno nema a nemamo nikakav izbor niti pomoć od države. Prepuštene smo same sebi na žalost. Ukoliko je potrebna bilo kakva pomoć računajte i na mene! Hvala i svako dobro Danijela

Gost

#3 Bravo,podržavam!

2023-02-25 16:59

#2: -  

 




Plaćeno oglašavanje

Oglasit ćemo ovu peticiju kod 3000 ljudi.

Saznajte više...