Opozvati suspenziju doc. dr. sc. Ivana Poljakovića

Udruga Katolik
Autor ove peticije

#51 Re:

2013-02-16 18:14

#39: -

Poštovani,

Polje "akademska titula" nije obavezno polje, već izborno i slobodno ga možete ostaviti prazno. Stvar je u tome da je dr. Poljaković član akademske zajednice (djelatnik Sveučilišta), pa želimo imati podatak i o tome koliko ga njegovih kolega koji rade na sveučilištima podržava.

Anketa je naravno otvorena za sve, i svačiji potpis je jednakovaljan i dobrodošao.


Gost

#52

2013-02-16 18:30

"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A. G. Matoš)

Gost

#53

2013-02-16 18:30

Ovo je sumrak - ne demokracije nego - ljudskosti. Gospodine Poljakoviću, niste u grupi koja se zove manjina nego u društvu većine! Puno nas je, nebojte se!

Gost

#54

2013-02-16 18:31

"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A. G. Matoš)

Gost

#55

2013-02-16 18:55

OPOZVATI SUSPENZIJU KAO NASILAN AKT PROTIV PRAVA NA SLOBODU MIŠLJENJA

Gost

#56

2013-02-16 20:58

Poštovani,
žalosno je da rektor zadarskog sveučilišta, umjesto da po0dnese ostavku, i dalje se šepuri i glumi demokratsku osobu. Čovjek je nesiguran sam u se! Sporan je njegov pristup antisemitizmu, zatim drugim problemima koje čovjek ne shvaća, a istodobno zahtjeva da svi umovi participiraju u njegovu umu!
Srdačan pozdrav

Gost

#57

2013-02-16 21:21

Na zalost Josipoviceva izjava je postala stvarnost. Zacrveniti cemo Hrvatsku.
Ne mogu shvatiti da smo bili tako hrabri u ratu, a sada smo najvece kukavice. Ta borimo se protiv istog neprijatelja.
More

#58

2013-02-16 22:12

Vjerujem da su mnogi ponosni na prof. Poljakovića, jer je izrekao hrabro ono što mnogi misle i vide kao istinu,bez ikakve mržnje i osuđivanja. Jednostavno, stalo mu je do čovjeka, stalo mu je do istine. Svi oni koji su žrtve manipulacije raznih ideologija i "izama" neka ne podlegnu medijskoj hajci protiv prof. Poljakovića, jer on dobronamjerno potiče sve nas da malo dublje razmislimo o uzrocima i posljedicama vezanim uz probleme suvremenog društva. Prof.Poljaković je čovjek koji zna više stranih jezika i ima daleko više informacija od prosječno obrazovanog čovjeka. Možemo mu biti zahvalni za javni i politički angažman.
Vjerujem da će mu dati podršku mnogi dobronamjerni ljudi, bez obzira na vjeru i naciju, jer kad je istina u pitanju svi su na istoj su valnoj dužini.
ja

#59 0dgovor

2013-02-16 23:48

Zadranin ,???koji zatvor , što je s Nižićem i Avom suspenzija ?

Gost

#60

2013-02-16 23:48

Profesore drzite se...Istina uvijek pobjedjuje....i dosta je jednoumlja u Lijepoj nasoj....

Gost

#61 zadranin

2013-02-16 23:56

a zasto bi zavrsio u zatvoru...mozda zato sto govori istinu ili...???Dosta je ugnjetavanja manjina i nametanja necega sto se kosi s misljenjem vecine...a taj rektor je kao u pravu????Bit ce uredjena ako Bog da i manjina ce biti tamo gdje joj je i mjesto u opoziciji...nitko ne brani toj manjini da ima svoje misljenje ALI da to svoje misljenje namece vecini kao jedino i ispravno NECE ICI...BRAVO PROFESORE I SAMO NAPRIJED!!!


Gost

#62 Re:

2013-02-16 23:58

#13: -

TAKO JE...

 


Gost

#63 Re: Re:

2013-02-17 00:00


Gost

#64 Re: Re: kruske i jabuke

2013-02-17 00:03

#50: Kršćanin - Re: kruske i jabuke

Bravo prijatelju...tako pise pravi krscanin i pravi covjek....borba se isplati i necemo posustati....


Gost

#65

2013-02-17 00:47

Podpisujem..cestitam svima!!

Gost

#66

2013-02-17 01:31

Smatram da je nedopustivo da u vlastitoj domovini se moramo bojati reći svoje mišljenje! Zbog čega moramo šutjeti... i zbog čega moramo slušati i gledati što nam nameće vrlo agresivna manjina!

Gost

#67

2013-02-17 01:34

Levitski zakonik 18,22 Ne lijegaj s muškarcem kako se liježe sa ženom! To bi bila grozota.
Da nisi legao ni s jednom životinjom - od nje bi postao nečist. Žena ne smije stati pred životinju da se s njom pari. To bi bila krajnja opačina.
Ničim se od toga nemojte onečišćavati! Ta svim su se tim onečišćavali narodi koje ja ispred vas tjeram.
I zemlja je postala nečista. Zato ću kazniti njezinu opačinu, i zemlja će ispljuvati svoje stanovnike.
Duhovni uzrok homoseksualnosti je idolopoklonstvo bilo da je stečeno tokom života ili da se genetski nasljeđuje. U biti je to posljedica grijeha protiv prve Božje zapovijedi O tome Jasno govori Sveti Pavao Apostol I poslanici Rimljanima 1,24 Zato ih je Bog po pohotama srdaca njihovih predao nečistoći te sami obeščašćuju svoja tijela,
oni što su Istinu - Boga zamijenili lažju, častili i štovali stvorenje umjesto Stvoritelja, koji je blagoslovljen u vjekove. Amen.
Rimljanima 1,26 Stoga ih je Bog predao sramotnim strastima: njihove žene zamijeniše naravno općenje protunaravnim,
a tako su i muškarci napustili naravno općenje sa ženom i raspalili se pohotom jedni za drugima te muškarci s muškarcima sramotno čine i sami na sebi primaju zasluženu plaću svoga zastranjenja.
A evo i prve zapovjedi Božje u cijelosti onako kako je data Mojsiju iz koje je vidljivo da je posljedica grjeha idolopoklonstva nasljedna Ponovljeni zakon 5,6 `Ja sam Jahve, Bog tvoj, koji sam te izveo iz zemlje egipatske, iz kuće ropstva. Nemoj imati drugih bogova uz mene!
Ne pravi sebi lika ni obličja bilo čega što je gore na nebu, ili dolje na zemlji, ili u vodama pod zemljom.
Ne klanjaj im se niti im služi. Jer ja, Jahve, Bog tvoj, Bog sam ljubomoran. Kažnjavam grijeh otaca - onih koji me mrze - na djeci do trećeg i četvrtog koljena,
a iskazujem milosrđe tisućama koji me ljube i vrše moje zapovijedi.
Sve ovo danas je moguće naučno ispitati i dokazati. Danas ima veoma mnogo okultizma i duhovnih praksi koje mjenjaju osobnost čovjeka.Dobro je što je netko ustao protiv ovog nametnutog bezumlja , treba ga svakako podržati.
Vizental

#68

2013-02-17 02:01

Onaj ko za drugog neme pravdu ni sam je ne zasluzuje.

Gost

#69

2013-02-17 02:04

Pravedni ce da trpe ali i nepravedni ce progonjeni biti
Stecak

#70

2013-02-17 02:05

Progonjeni ce da trpe ali i ne pravedni ce progonjeni biti

Gost

#71

2013-02-17 02:17

Znamo da ce Sudnji Dan biti ali ne bi trebali zuriti Vi koji nepravdu cinite prema dr.Ivanu Poljakovicu.
Onaj koga Bog cuva a ne "ljudi"

#72

2013-02-17 02:20

Znamo da ce Sudnji Dan biti ali ne bi trebali zuriti Vi koji nepravdu cinite prema dr.Ivanu Poljakovicu.

Gost

#73

2013-02-17 08:33

tužna i otužna je sudbina Hrvatske nakon ovakvog ponašanja vodećih ljudi u znanosti (rektora) i šutnje akademika

Gost

#74

2013-02-17 09:34

Potpišite se za REFERENDUMSKI USTANAK

Gost

#75

2013-02-17 10:02

Moje životno opredjeljenje je da nije niti zdravo niti normalno uguravati pimpilimpi u kanalizacijsku odvodnu cijev