Neopoziva ostavka Gorana Radmana,ostalih urednika HTV-a, te Duke


Gost

#201

2013-07-16 08:42

Sramotno je što su novinari šutjeli dok su novinarki koja je imala hrabrosti zaviriti u temelje njihove "istine", brzinom munje onemogućili pristup javnosti. To govori koliko je HRT dobro organiziran u iznošenju jednoga stava i koliko je situacija opasna za pravu demokraciju u Hrvatskoj.

Gost

#202

2013-07-16 08:44

Htv je nažalost uz većinu medija, još uvijek u komunističkim okovima...

Gost

#203

2013-07-16 08:50

Ako se ne udružimo svi protiv velike koalicije SDP-HDZ, propali smo nepovratno.
Možemo ih ošamutiti samo referendumom tako da dokažu porijeklo imovine od '90-te do danas i to obitelji: svih aktivnih političara (oko 1500, direktora javnih poduzeća (oko 100), te 260 multimilijunaša.

Gost

#204

2013-07-16 09:18

piše za sponzoriraj dodatnu preglednost.... " imamo na hiljade posjetitelja (zar nije tisuće )...
Zenga

#205 Re:

2013-07-16 09:27

#204: -

Rekoh, alat peticije je međunarodni, lošega prijevoda na hrvatski jezik. Trpimo i mijenjajmo.

 


Gost

#206

2013-07-16 11:47

... konačno smo dočekali...

Gost

#207

2013-07-16 11:55

Bojim se da "vladajući" još žive u čvrstoj vjeri u
svoje mesijansko poslanje,a iz poslanja slijede prava bez granica kakova, prava su imali svi okupljeni oko KPa, SKova i drugih skupina, prvenstveno da vjerno služe vođe pa će onda i oni doći na svoje. I ova Peticija, ako i nije glogov kolac, onda je barem čavlić u sanduk u kuji će smjetiti vampira.

Gost

#208 Ova vlada u Hrvatskoj to je četničko fašistička vlada

2013-07-16 12:12

U Srbiji srpski četnici srušili su sve Valtera Tite spomenike i srpski narod postavio je sebi za predsjednika četničkog Dražinog ''vojevodu'' Grobara Nikolića, ZAKLEOG neprijatelja hrvatskog naroda, kojega su partizanski nazovi ''antifašisti'',Josipović, S.Mesić, V.Pusić, Fumić i ostali dočekali sa ljubljenjem, četničkog fašističkog ''vojevode '', koji je izjavio da je Vukovar srpski grad. Ova jugočetnička vlada u Hrvatskoj, zajedno u SAVEZU sa srpskim četnicima, ruši DRŽAVU HRVATSKU, domovinu hrvatskog naroda. Dok još nije kasno hrvatski narod, treba i mora HRVATSKU osloboditi od jugoslavensko četničke vlade, NEPRIJATELJA HRVATSKOG NARODA. ŽIVILA DRŽAVA HRVATSKOG NARODA, ANTE KUNEK

Gost

#209

2013-07-16 12:37

Trebamo raditi na ujedinjenju cijelog hrvatskog korpusa jer metode kojima se sluze drugovi su uvreda zdravom razumu. Samo zajednickim snagama mozemo srusiti ovu sramotnu anfihrvatsku vlast, a svi znamo da je radman pijun zla koji momentalno upravlja nasom Hrvatskom.

Gost

#210

2013-07-16 13:00

Neopoziva ostavka!!!

Gost

#211

2013-07-16 13:21

Vrijeme je da se maknu!!

Gost

#212

2013-07-16 13:41

Onaj tko očito ne cijeni pravo naroda na nepristrano i sveobuhvatno informiranje, onaj tko očito ne suosjeća sa stradanjima svojeg naroda nema što tražiti na javnoj televiziji ili na bilo kojem drugom javnom glasilu kojeg taj narod plaća.

Gost

#213

2013-07-16 14:22

Radman je prevršio mjeru i počeo se ponašati bahato, čak i gore od Milanovića. Vrijeme je stati na kraj takvim samoživim likovima koji sprovode samo svoju volju i želje centralnog komiteta... Uglavnom, dosta nam je partizanije i njihovog terora. Valjalo bi obaviti lustraciju.

Gost

#214

2013-07-16 14:36

Samo naprijed, bez predaje!

Gost

#215

2013-07-16 14:39

Sretan sam sto makar zivim u dalekoj Argentini mogu sudjelovati u ovakvoj akciji. Puno toga ima jos uciniti u nasoj Hrvatskoj u smislu sadrzaja slobode nakon sto smo toliko godina morali podnasati otrov i jugoslavenstva i titoisma. Samo naprijed. Oslobodjenje nije jos sloboda, za nju imamo se jos dugo dalje boriti
Veliki pozdrav
Tomas

Gost

#216

2013-07-16 15:50

Izdržati dulje od protivnika! Pri tom ne mislim na neistomišljenike, jer svatko ima slobodu i pravo na mišljenje i riječ, već mislim na (ne)moralne kategorije koje se promiču danas u Hrvatskoj. Ugrožavaju nas neznanje onih koji trebaju znati, pripuzništvo onih koji trebaju biti uspravni, lažljivost onih koji trebaju svjedočiti istinu,izostanak domoljublja kod onih koji ga trebaju slaviti....

Gost

#217 Re:

2013-07-16 16:02

#204: -

Potpuno nebitno je li rijec ruskog ili Grckog izvora, i meni su nekako Grci blizi kulturom.  I meni je hiljadu.


Gost

#218 Re:

2013-07-16 16:11

#6: -

Tako je!!


Gost

#219

2013-07-16 16:38

Želim Vam puno uspjeha, kćer branitelja dragovoljca Domovinskog rata. Tea Blažević

Gost

#220

2013-07-16 17:41

...Dotični nije zaslužio niti gaziti HRVATSKO TLO ,a kamoli ga ponižavati,blatiti,vrijeđati ,pljuvati na sve moguće načine i uzdizati zločince nad HRVATIMA...NEKA MU SE SUDI ZA ZLODJELA I NEKA ODSTUPI ODMAH....AL ZASLUŽUJE OSUDU...dosta je odmahivanja da to nije NIŠTA,dosta je pljuvanja i vrijeđanja svega što je HRVATSKO...DOSTA...!!

Gost

#221

2013-07-16 18:45

Hvale vrijedno organiziranje i djelovanje Stožeraza obranu hrvatskog Vukovara. Vjerujem kako postoji prostor za djelovanje Stožera za svako naselje ili pak grad u Lijepoj našoj - NAŽALOST takva je stvarnost. Nezaobilazno pitanje jeste: Tko je i radi čega i za čiji račun, nakon osamostaljenja i sjajnih pobjeda u Domovinskom ratu, doveo državu u ovakvu situaciju? Uvjeren sam kako je glavni i prevažan uzrok nastavak djelovanja tajnih službi razvaljene države. Naravnio da to nije opravdanje jer svi mi snosimo dio odgovornosti u ovisnosti s koje pozicije smo djelovali ili mogli djelovati. Kadrovski odabir i profil osobe koja je preuzimala određene dužnosti te olako vjerovanje u ispravnost osobe koja je postavljena (ili pak izabrana) na određenu dužnost. Ne postojanje funkcionalnih mehanirama zaštite Države od neodgovornih kadrova. Nažalost i danas nam je stvarnost takva da imamo previše nezaposlenih a u isto vrijeme znatan broj bivših dužnosnika i ratnih profitera bezobrazno se obogatio i čini stvarnu moć u Lijepoj našoj.
Iako sam gotovo šezdesetgodišnjak podupirem sve aktivnosti koje doprinose istinskim i pravednijim odnosima u državi ali i nastojanje odstranjivanja nezdravog tkiva iz naše prelijepe zamlje.
Branko Haubrich

Gost

#222

2013-07-16 19:08

Vec je vrijeme da Hrvati, a ne Jugoslaveni, predstavljaju Hrvatski narod u Vlasti I u medijama..Dosta je Komunizma I Vaseg Fasizma Vi koji ste na Vlasti..

Gost

#223

2013-07-16 19:41

Da, peticija je sasvim uredu, jer na Hrvatskoj televiziji nema slobode govora, što je vidljivo iz slučaja Karoline Vidović Krišto. To je znak totalirzma, a ne demokracije. No, nije upitanju samo Karolina Vidović Krišto, nego također obezvrjeđivanje drugačijih razmišljanja i govora od onih koje zastupaju ljevičari na Hrvatskoj televiziji.

Gost

#224

2013-07-16 21:56

Imam dojam da su u našoj Domovini svi objektivni i nerežimski novinari šikanirani na različite načine.
Damir

#225

2013-07-16 22:15

Drugarice i drugovi sa HRT-a, iz HND-a i svih medija koji do istinite i objektivne informacije uopće ne drže nego se bavite sitnim i bijednim politikantstvom i senzacionalizmom, zar vi i vaši naredbodavci još uvijek pokušavate zaustaviti Reuters? Zar vam nije jasno da se istina ne može skriti? Zar vam nije jasno da je vas i vaše ideje vrijeme pregazilo? Zar vam nije jasno da su vas ljudi davno pročitali i da im se gadite, ali stvarno im se gadite?! Zar nikada niste čuli za pojmove ljudskost, poštenje, obraz? Niste! Ne čudi me, uopće me ne čudi, zato i jeste tu gdje jeste i radite to što radite. FUJ! Zavucite se u najbližu mišju rupu, tamo vam je mjesto, tamo a ne među ljudima!