Stručni studij javne uprave

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Stručni studij javne uprave.


Gost

#1 NE ovakvom ponasanju fakulteta!

2013-10-29 16:47

ne vracam se na 2.god. s prijavljenim diplomskim i jednim ispitom do kraja, mozda jedino ako oni plate MENI cifru za prijelaz - ja njima sigurno necu.

Gost

#2

2013-10-29 16:55

Svaka čast za peticiju, ovo je stvarno neprofesionalno od strane fakulteta i da se to može događati na pravnom fakultetu koji bi trebao biti primjer drugima, a ispalo je obrnuto, svi dr. fakulteti su prijelaz na bolonju riješili bezbolno po studente, maksimalno su išli na ruku studentima, čak su produžili mogućnost studiranja po upisanom programu, da naglasim bez ikakvog angažmana njihovih studenata.
miksy

#3

2013-10-29 18:28

ovo je jako neprofesionalan faks i ovo što se događa je pravi dokaz, također nakon puno problema i zdravstvenih takoder s prijavljenim diplomskim i jednim nepolozenim ispitom nakon trnovitog puta ne namjeravam se vracat na 2 godinu, mi se borimo za bolju nam buducnost a oni nam to ne olaksavaju nego otežavaju.
aurelija

#4 ZaJedno!

2013-10-29 19:38

A jesmo se ispotpisivali ove godine?!?!? Nema veze, radi hemijska!!!
Hajmo ljudi, kad se male ruke slože....sve se može, sve se može;) osim iizgleedaa:)))))
Sretno nam svima i hvala ekipi u prvim redovima:) bez vas, ko' bi?!? Proguta nas noć*


Gost

#5

2013-10-29 20:53

Stvarno ne bi bilo u redu od fakulteta da nas vrate na drugu godinu. Velikom broju nas je ostao 1 ispit i diplomski, pa cak ima kolega kojima je ostao samo diplomski. Pa sto se desilo sa nacelom da se primjenjuje ono sto je povoljnije za nas, sigurno nije povolnije da nas se vrati na drugu godinu sto znaci jos minimalno dvije godine studiranja. Pogotovo zato sto smo sve ove godine morali sve predavati i placat a evo danas je 29.10. Trebali smo biti vec upisani i znati na cemu smo. A nista necemo niti znati do ponedjeljka kad ce nam biti dane 2 opcije: ono sto nam nametnu ili gubitak svih danih ispita.

Gost

#6

2013-10-29 21:29

trebali smo znati na cemu smo puno ranije, da se svatko tko zeli moze prebaciti gdje vec zeli (a mogucnosti puno povoljnijih za nas je bilo)

Gost

#7

2013-10-30 07:46

molim samo da se omoguci studiranje studentima po starom programu kao i na ostalim fakultetima

na razumijevanju unaprijed zahvaljujem

Gost

#8

2013-10-30 07:50

Komentar...samo da imaju malo dostojanstva i po nekim pravilima da nas postivaju kao i druge studente...jer ovo vise nema ni smisla da se oni cijene a kamo li onda nas

Gost

#9

2013-10-30 08:06

ah, da mi je cuti da li sad studentima na orijentaciji pricaju kako je ovo cijenjena profesija, kako posla u drzavnoj upravi uvijek ima... :D

Gost

#10

2013-10-30 08:27

Meni su ostala još 2 ispita + prijavljen diplomski, i nema nikakve šanse da idem ponovno na drugu godinu, da nam dopuste da položimo samo te razlike pod povoljnijih uvjetima (premda dosad na ovom faksu ništa nije bilo povoljno za nas, da ne kažem "super organizirano i na vrijeme sve riješeno"!! :-P ), možda bi i posudila lovu da platim tu još jednu godinu po njihovoj dragoj bologni, premda ne znam odtkud bi vratila onda te novčeke s obzirom da ih i ovako nemam...:-(
Tako da u pon. se pozdravljamo i napokon oprašatamo sa faksom, i hvala im što su "na vrijeme sve riješili po tako da smo se svi mogli prebaciti na neki drugi faks i završiti napokon agoniju!!!"
Vesna Petrač
Zagreb

#11 Re: NE ovakvom ponasanju fakulteta!

2013-10-31 07:57

#1: - NE ovakvom ponasanju fakulteta!

Hvala na komentaru i potpisu, slažem se s Vašim mišljenjem.

Vesna Petrač
Zagreb

#12 Re:

2013-10-31 07:59

#2: -

Hvala, sve što navodite je točno i nitko od nas ne razumije takav postupak prema nama.

Vesna Petrač
Zagreb

#13 Re:

2013-10-31 08:02

#3: miksy -

Da, slažem se, umjesto da nas dodatno motiviraju da to završimo, oni nas bacaju u ponor, jednostavno nevjerojatno.

Vesna Petrač
Zagreb

#14 Re: ZaJedno!

2013-10-31 08:04

#4: aurelija - ZaJedno!

Zbilja jesmo, jesmo! Samo da ne bude pojeo vuk magare. Ali, ni kad se čini da je gotovo, nije gotovo! Vidjet ćemo!

Vesna Petrač
Zagreb

#15 Re:

2013-10-31 08:06

#5: -

Čini se da su brojna načela nestala u crnoj rupi. Na žalost. Ali, vidjet ćemo još što će biti! Ne smijemo odustati, jer po svemu navedenom smo u pravu!

Vesna Petrač
Zagreb

#16 Re:

2013-10-31 08:07

#6: -

Točno! Hvala na potpisu.

Vesna Petrač
Zagreb

#17 Re:

2013-10-31 08:09

#7: -

Hvala na potpisu. Svi usrdno molimo za razumijevanje, kakvo je iskazano na ostalim fakultetima. Ništa više.

Vesna Petrač
Zagreb

#18 Re:

2013-10-31 08:10

#8: -

Točno. Hvala.

Vesna Petrač
Zagreb

#19 Re:

2013-10-31 08:10

#9: -

Da, vjerojatno, lol...

Vesna Petrač
Zagreb

#20 Re:

2013-10-31 08:12

#10: -

Apsolutno potpisujem. Osobno imam diplomski za obraniti, te da s takve pozicije dođem na 2.godinu i opet izvoditi kerefeke, ne dolazi u obzir. Hvala na potpisu.

 

Hvala svima na potpisma!


Gost

#21

2013-10-31 14:54

Rok za upise istekao je 25.10. Ne upisujem nista, u startu ostajem bez prvog isptinog roka jer sve ispod 2 tjedna ucenja nije dovoljno, a uredno bi naplatili i to je sve dopustivo?