Hranilišta i stacionar za bolesne ulične mačke
Kontaktirajte pokretača peticije
Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Hranilišta i stacionar za bolesne ulične mačke.
|
Gost |
#12016-10-22 15:46Stacionar za bolesne,ozlijedene i sterilizirane macke je jako bitan,s obzirom da nalaznici uglavnom nemaju ni sredstava,niti mjesta gdje lijeciti i oporaviti ulicne macke. |
|
| |
|
Gost |
#22016-10-22 15:47I zivotinje imaju pravo na zivot |
|
| |
|
Gost |
#32016-10-22 15:52I te mice zaslužuju prostor pod obavezno.
|
|
| |
|
Gost |
#42016-10-22 16:57Zato što hoću da mačke budu sretne. |
|
| |
|
Gost |
#5 Re:2016-10-22 17:06...a i ne znaju kako adekvatno pomoći. zato je stacionar potreban! uostalom i Zakon o zaštiti životinja definira i obveze zajednice prema ozlijeđenim životinjama. |
|
| |
|
Gost |
#62016-10-22 17:09Zato što smatram da se nedovoljno brine o dobrobiti životinja i da je sada pravo vrijeme da krenemo u pravom smjeru. |
|
| |
|
Gost |
#72016-10-22 17:23Zato što sam i ja spasila poluslijepu macu sa ulice i ujedno hranim ostale mice na ulici makar ih sada nema,udomljene su a neke su jednostavno otišle |
|
| |
|
Gost |
#82016-10-22 18:04Zato sto se u potpunosti slazem sa autorima. Bravo! |
|
| |
|
Gost |
#92016-10-22 23:13Zato što više volim pse |
|
| |
|
Gost |
#102016-10-23 08:11Zato sto smatram da se uz malo dobre volje moze puno pomoc macama. |
|
| |
|
Gost |
#112016-10-23 14:23Volim životinje i smatram da zaslužuju ponekad više od ljudi (životinja vas neće nikad iznevjerit,za razliku od čovjeka !! |
|
| |
|
Gost |
#122016-10-23 16:47volim životinje i želim pomoći kako god mogu! |
|
| |
|
Gost |
#132016-10-23 17:32Zato što smo udomili mačića prije 12godina razbijenog nosića i okeca. Danas je naš debeli mezimac veliki razmaženko. |
|
| |
|
Gost |
#142016-10-24 09:37U 21. stoljeću red je da se prema životinjama ponašamo sa poštovanjem! |
|
| |
|
Gost |
#152016-10-24 10:15Držim fige! |
|
| |
|
Gost |
#162016-10-24 10:17Treba pomagati |
|
| |
|
Gost |
#172016-10-24 15:26Zbog svega navedenog u razlozima peticije. Mačke ne funcioniraju kao psi da ih smješta u azil. |
|
| |
|
Gost |
#182016-10-24 16:15Jer je to najmanje što mogu učiniti. |
|
| |
|
Gost |
#192016-10-24 17:46Jednostavno, stvar ima smisla.. |
|
| |
|
Gost |
#202016-10-24 22:45Zbog tih divnih stvorenja... |
|
| |
|
Gost |
#212016-10-25 07:46Peticija kojoj nije stalo doista do mišljenja nego dokopati se sponzora je sramotna , ali eto : Peticija na hrvatski način !! |
|
| |
|
Gost |
#22 Re:2016-10-25 07:57zanima me dodatno objašnjene ostavljenog komentara, ako sam ga dobro pročitala i shvatila, jer u peticiji nema ni jedne rečenice o sponzorima. ima samo o inicijativi kako da pomognemo uličnim mačkama. tkogod se želio uključiti u raspravu prije peticije, mogao je. tkogod želi ovdje ostaviti prijedlog što i kako mijenjati/dodati u peticiji, i to može jer unaprijed je dogovoreno da ćemo upravo tako dorađivati tekst peticije koja bude proslijeđena dalje. možete i vi biti dio ekipe koja želi uličnim mačkama bolji i zdraviji život. o vama ovisi da li želite. |
|
| |
|
Gost |
#232016-10-25 10:01Jer mislim da moramo više brinuti o nezbrinutim macana,općenito o životinjama. |
|
| |
|
Gost |
#242016-10-25 11:09Imam 5 mačaka u dvorištu sve sa ulice došle.ne pada mi na pamet da ih micem i tjeram |
|
| |
|
Gost |
#252016-10-25 12:14Zato jer je potrebno humano postupati prema životinjama kao i prema ljudima. |
|
| |
|
Promjena se ne događa šutnjom.
Autor ove peticije suprotstavio se i angažirao. Hoćete li i vi učiniti jednako?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donositelja odluka.