Za redovnu kontrolu svih rodilišta u RH


Gost

/ #258

2016-02-18 10:06

Zato jer sam imala slično iskustvo u Čakovečkoj bolnici. Poslana sam kući kad mi je voda curila, nisam dobila antibiotik, kad su me nakon 8 sati zaprimili forsirali su prirodni porod i nikakav drugi, cijelu noć sam bila u užasnim trudovima, ali dr i sestre su spavali, dali su mi i drip, no ja nisam imala dost široku zdjelicu da se prirodno porodim, ja bi se i svojim trudovima porodila da nisam imala usku zdjelicu. Tek u 15 do 13 kad je jedan mladi dr slučajno prolazil pored mog kreveta je vidio da se gubim i da otkucaji malog padaju. Da nije bilo njega i moje djete i ja bi vjerojatno umrli. Odveli su me na hitni carski isključili mi drip, al ja sam i dalje vrištala koliko me boljelo, mali je bio reanimiran, apgar mu je bio 5, užas. Dr dan mi je dr sa neonatologije rekla da je mali pio moju plodnu vodu jako dugo i da zakaj nisam ranije došla, ali ja sam došla a oni su me poslali doma. Mali je imao rupe po plućima radi te vode, hematom na mozgu, prsnuće žile, 2tj je bio u inkubatoru, nisam ga mogla dojiti, kasnije nije prihvaćao prsa, mogao je završiti kao i ovaj mali anđeo zbog njihovog PRIRODNOG PORODA, Ne kužim čemu forsiranje ako nejde, pa i ja bih voljela da sam mogla roditi prirodno a ne carskim. Bol je duža ak je carski al ako nejde onda nas porodite carskim putem, a ne da čekate do zadnjeg il da neko umre. Mali je navršil 2 god a još se još uvijek ne usudim ostati trudna i neznam dal ću se odlučiti na drugu trudnoću, a planirala sam imati više djece