Inicijativa za prometno uređenje Humske ulice u Poreču
Ova inicijativa je nastala nakon razgovora stanovnika Humske ulice u naselju Vranići u Poreču s gradonačelnikom Lorisom Peršurićem 14.svibnja 2025. godine.
Gradonačelnik je uputio stanare da prikupe potpise i dostave Mjesnom Odboru koji će zatim uputiti isti zahtjev u nadležni gradski Ured.
Humska ulica već godinama ima problem s prometom jer nema izgrađeni nogostup i kanalizaciju za oborinske vode, te je trenutno ulica predviđena za dvosmjerni promet.
Rasterećenje ulice bilo bi moguće s jednosmjernim prometom.
Uz to, hitno je potrebno izgraditi nogostup s pripadajućom kanalizacijskom infrastrukturom.
Stoga molimo sve stanare Humske ulice u Vranićima da daju svoj potpis na ovu inicijativu i prijedlog.
Hvala!
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Niste primili potvrdni e-mail ili želite ukloniti svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodijelite ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dosegne više potpisa.
Plaćeno oglašavanje
| Prijavite se kako biste upravljali svojom peticijom. |
Promjena se ne događa šutnjom.
Autor ove peticije suprotstavio se i angažirao. Hoćete li i vi učiniti jednako?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donositelja odluka.