Ponovno aktiviranje željezničke stanice Ostrožac
Ponovnim uspostavljanjem željezničke linije, dobili bi povezanost saobraćaja na relaciji Konjic - Mostar- Čapljina odnosno Sarajevo i poboljšali bitisanje ovog područja. Naročito bi bilo od velikog značaja i za turizam područja Jablaničkog jezera i Neretvice, odnosno Klisa.
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Niste primili potvrdni e-mail ili želite ukloniti svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodijelite ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dosegne više potpisa.
Plaćeno oglašavanje
| Prijavite se kako biste upravljali svojom peticijom. |
Promjena se ne događa šutnjom.
Autor ove peticije suprotstavio se i angažirao. Hoćete li i vi učiniti jednako?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donositelja odluka.