Peticijeonline.com

povećanje minimalca u lijepoj našoj

Dosta je bilo pljačke gradjana i da ne mogu ljudi od rada normalno živjeti.Apel Vladi i svim uhljebima da povećaju hitno plaće ili će se suočiti s neredima u Hrvatskoj.


Danijel Lisicak
Kontaktiraj autora