Za izračun mirovina uvesti model najboljih 10 godina staža.
Sve mirovine su uskraćene zbog uračunavanja ratnih i posljeratnih godina u cjelokupan izračun. Manje uplate u mirovinski fond u vrijeme rata a kasnije sporne Odluke vlade RH o posebnim izračunima i iznosima značajno umanjuju stvarnu vrijednost osobnih bodova za izračun mirovine. Pošteno i ispravno bi bilo da se računa prosjek za najboljih 10.g. tijekom radnog staža.
Hvala na razumijevanju i što ćete podržati ovaj prijedlog.
LP
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Niste primili potvrdni e-mail ili želite ukloniti svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodijelite ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dosegne više potpisa.
Plaćeno oglašavanje
| Prijavite se kako biste upravljali svojom peticijom. |
Promjena se ne događa šutnjom.
Autor ove peticije suprotstavio se i angažirao. Hoćete li i vi učiniti jednako?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donositelja odluka.