Za Ledo sladoled bez mlijeka
U vrijeme kad Podravka stavlja na tržište čokolino bez glutena i mlijeka,kad Vindija krene u proizvodinju biljnih mlijeka,onda znamo da oni slušaju želje i potrebe svojih potrošača,što je recept za uspjeh.S druge strane, Ledo,čija škrinja krasi svaku trgovinu u svakom gradu nema niti jedan jedini sladoled bez mliječnih bjelančevina u svom sastavu. U vrijeme kad je svako drugo dijete alergično na proteine kravljeg mlijeka,kad se ljudi okreću načinu prehrane bez životinjskih proizvoda,Ledo drži monopol i pune škrinje sladoleda s mliijekom. Ovim putem apeliram na Ledo da izbace mlijeko iz sastava voćnih sladoleda ili da proizvedu sladoled bez alergena. Izmamite osmijeh na lice djeci ionako zakinutoj za većinu toga.Hvala.
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Niste primili potvrdni e-mail ili želite ukloniti svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodijelite ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dosegne više potpisa.
Plaćeno oglašavanje
| Prijavite se kako biste upravljali svojom peticijom. |
Promjena se ne događa šutnjom.
Autor ove peticije suprotstavio se i angažirao. Hoćete li i vi učiniti jednako?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donositelja odluka.