Peticijeonline.com

Za postavljanje lezeci policajaca u Pokoju

Da se zastitimo od ludih vozaca koji nemaju svijesti,i znanja o znakovima. U ulazu u Pokoj sa obe strane su tabla ŠKOLA ali izgleda ne vrijedi. Pa stoje pjesacki prelazi,takodjer ne vrijedi,jer niko ne staje. Jako nam je vazna sigurnost na ulicama. Zato vas molim da potpisete peticiju uz komentar pa cemo print uraditi i predati kroz zahtjev,HITNI ZAHTJEV.


Aladin Selimovic
Kontaktiraj autora

Potpišite ovu peticiju

Potpisivanjem prihvaćam da će Aladin Selimovic moći vidjeti sve informacije koje navedem u ovom obrascu.


ILI

Nećemo prikazivati vašu e-mail adresu javno online.

Nećemo prikazivati vašu e-mail adresu javno online.

Nećemo javno prikazivati vaš telefonski broj online.

Dajem privolu za obradu informacija koje dostavim u ovom obrascu za sljedeće svrhe: