Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK).


Gost

#1451

2016-02-18 08:22

Zato jer iz vlastitog iskustva znam da se doktori i med. Osoblje ne ponašaju dolično prema rodiljama, daljnjim okretanjem glave u takvim situacijama mi im dopuštamo to i onda to ovako eskalira. Na žalost.

Gost

#1452

2016-02-18 08:22

Zato što ja imam pozitivna iskustva sa poroda (imam 4 djece) u toku zadnjeg poroda život moje bebe je bio ugrožen i zahvaljujući doktoru i babici moj sin je spašen i užasava me kad se dogodi ovakva tragedija i smatram da takvi doktori moraju biti kažnjeni jer svojim zlodjelima uništavaju i one dobre doktore koji spašavaju.

Gost

#1453

2016-02-18 08:22

Potpisala sam ovu peticiju jer nitko NE zasluzuje takav tretman od osobe koja je tu da ti pomogne a ujedno i sama sam radjala 4 puta I znam kroz sta zena prolazi tokom poroda iako su na moju srecu doktori I babice prema meni bili super punirazumjevanja. Neka se ovo vise nikad NE dogodi .

Gost

#1454

2016-02-18 08:23

Nadam se da takve osobe neće raditi u zdravstvu i glumiti Boga!

Gost

#1455

2016-02-18 08:24

Zato jer taj monstrum nezasluzuje zvati SE doktorom zato jer Doktori daju zakletvu da CE pomagati ljudima a on je ubojica mjesto mu je u zatvoru daO Bog da SE ponovo rodi kao zena i da GA porada tzv. Dr.Kolak potpisujem da SE maknu smradovii poput njega iz svih rodilista neka SE zapita kako je on dosao na ovaj svijet neka pita svoju majku neka tako porada svoju zenu MONSTRUM

Gost

#1456

2016-02-18 08:24

Jer želim bolje doktore i bolje osoblje u bolnica. Da se osjećam sigurno a ne da sa strahom idem roditi.

Gost

#1457

2016-02-18 08:25

1. I sama sam imala problematicne i riskantne porode, ali potpuno razlicita iskustva s doktorima (Podobnik).
2. Nikada necu shvatiti taj nehumanizam kod ljudi-da u najosjetljivijem i najbespomocnijem trenutku u zivotu jedne zene, covjek prestane biti covjek...
3. Iskreno mi je zao zbog tog strasnog iskustva i tragedije koja se dogodila. Zelim im svima da nakon razdoblja suza i boli krenu dalje u zivot, da iznova otkriju radost i svrhu... Bog cini cuda i ono nemoguce pretvara u moguce!

Gost

#1458

2016-02-18 08:25

Jer sam roditelj.

Gost

#1459

2016-02-18 08:27

ime, to se traži! neka se zna tko nije vrijedan zvati se doktor! ako ništa, onda zbog izvrsnih liječnika koji predano i humano rade svoje posao, a stavlja ih se u isti koš sa ovakvima.

Gost

#1460 Ivano Mateja <3 Hitna suspenzija Kolaku

2016-02-18 08:28

S PRAVNA ASPEKTA POCINIO JE UBOJSTVO!!!!KOLIKO JE JOS NEVINIH DUSA I SRCA U NEPOVRAT BACIO KAO KOMAD BEZVRIJEDNOG PAPIRA??NE VJERUJEM DA SE TEK CUJE ZA TU ZVIJER KOLAKA ZNALE SU SESTRE I KOLEGE ZASTO SU SUTJELI ZAR JE DO OVOG TREBALO DOCI?!OCITO JE!!PROGON IZ HRVATSKE UZ ZABRANU RADA MAKAR BILA AFRIKA!!ZASTO NITKO NIJE ZAUSTAVIO OD SESTARA OVOG KRVNIKA?!ZATO JER IM JE TO POZNATO I NISTA NOVO!!IMA LI DUBRE ZENU DJETE ILI DJECU SESTRU,MAJKU??KOMPLEKSAS TESKI ZA PID KLJUC!!HITNO OTVARANJE GOLOG OTOKA KOLAK NEKA BUDE POCASNI STANAR!!


Gost

#1461

2016-02-18 08:29

Zato sto je doticni doktor svojim nemarom ubio zivo bice i zato sto tu bol Matei nitko nikada nece moci nadoknaditi. Zato sto svatko treba odgovarati za svoje postupke i zato da se ovom peticijom ukaze na odnos pojedinaca prema rodiljama koje na svijet donose novi zivot . Mislim da nema nista uzvisenijeg i ljepseg od rađanja novog zivota i doktori i babice bi trebali biti tu da zenama pomognu i olaksaju, a ne da ih zlostavljaju i dok god se taj doktor ne makne postoji mogucnost da ponovi svoje djelo.

Gost

#1462

2016-02-18 08:30

Jer sam ogorčen,razočaran i šokiran postupkom dotičnog liječnika a isto tako i reakcijom nadležnog ministarstva i državnih institucija i organa koji bi se trebali postaviti prema tom slučaju i kao kaznenom djelu i kao profesionalnog nemara pa bi sukladno s tim i trebao odgovarati i osobno i profesionalno.

Gost

#1463

2016-02-18 08:35

Da se više nikad nikom ne dogodi STRAVA IZ VINKOVAČKE BOLNICE

Gost

#1464

2016-02-18 08:35

To sto je ucinio taj doktor je za svaku osudu.Smatram da mu odmah treba oduzeti licencu za rad i kazneno ga okriviti za ubojstvo s predomisljajem i strpati ga na robiju.

Gost

#1465

2016-02-18 08:36

Monstruma treba zivog zakopati pod zemlju.

Gost

#1466

2016-02-18 08:37

Imala sam slčnu situacihu, ali moja su djeca živa! Hvala dragom bogu!!!

Gost

#1467

2016-02-18 08:37

Smatram da lijecnik mora imati savjest. Da ju ovaj ima ne bi se uopce morala postojat ova peticija.

Gost

#1468

2016-02-18 08:37

zato što mi je supruga rodila prvo dijete u vinkovačkoj bolnici 2001.godine i naravno dotični gospodin je bio na porodu, jako nekulturna i bahata osoba, pri porodu djetetu su istegli vratne žile i mjesecima smo išli na fifikalne i ine druge terapije, djetetu je to bilo užasno bolno nije plakala, vrištala je kad joj dotaknu vrat, imamo još dvoje djece i oboje je rođeno u osječkoj bolnici, za njih imam samo riječi hvale, uljudni i profesionalni, nikada više i nikome nebi preporučio dotičnog doktora, ni mi nismo znali bilo nam je prvo dijete, ali da ne generaliziramo, ima tamo i profesionalnih ljudi, pogotovo medicinsko osoblje, samo jedna stvar odmah upada u oči, naime kao pacijent na prvu se vidi da i sami lječnici imaju prema ostalom osoblju u ovom slučaju medicinskim sestrama jako gadan i rekao bih ponižavajući stav, te sestre doslovce strepe kad im se obraćaju s visoka i podcjenjivačkim tonom, ponašaju se kao polubogovi, ali ima boga i svakom na dušu. kako mjeriš tako će ti se i mjerit, samo što to ništa neznači ljudima kojima je dotični gospodin uništio život.

Gost

#1469

2016-02-18 08:38

Za trajnu suspenziju Kolaka ali ne samo njega nego sve one koji su kao on ali cije ime ne znamo!

Gost

#1470

2016-02-18 08:40

Potpisala iz razloga da se vise kaze DOSTA!!!!!!!! Svim nadobudnim doktorima koji nisu svjesni svoga posla i sto neznaju sto bi trebali znaciti zeni u trenutku poroda nek odu doma vadit luk iz zemlje i izivljavat se na njemu jer ovo je sramota,tuga i jad.

Gost

#1471

2016-02-18 08:43

Zato da istrijebimo iz bolnica ovakve bezdusne ljude koji misle da su veci od bogai kojima su zene koje dođu rađati samo brojevi....gade mi se takva smeca od nazovimo ih kao doktori....to je snob,đubre,smece,necovjek....

Gost

#1472

2016-02-18 08:44

Zato sto se takvi doktori trebaju prisjetiti cemu su se zakleli to kao prvo. Drugo zato sto planiram uskoro imati djecu. I trece da je meni ovo napravio mislim da bi mu peticija i zabrana rada bili najmanji problem u zivotu. MISLIS DA SI BOG HA Dr AKO NEZELIS POMOCI ZENAMA NEMAS PRAVA ODLUCIVAT O ZIVOTIMA. Kako bi se ti osjecao da neki dr. tvoje klase presudi tvojoj djeci?????????

Gost

#1473

2016-02-18 08:44

Zato sto tzv. "struka" nece nista napraviti.

Gost

#1474

2016-02-18 08:46

Potpisao sam peticiju jer imam četvero živorođene i zdrave djece i jednu unuku koju obožavam. Ne mogu ni zamisliti kroz šta je sve ta žena prošla i osječaj nakon toga...mora da je vrlo, vrlo bolno :(


Gost

#1475

2016-02-18 08:48

Ovo je uzas od covjeka odvratno sto se desava u rodilistu....Ne razumjem kako moze mirno i dalje radit?