UKIDANJE ODLUKE O NAPLATI PARKIRALIŠTA U NOVOM JELKOVCU


Gost

#51

2016-08-05 06:03

Potpisujem zato sto neznam nikog u kvartu tko je tražio naplatu parkinga...to je čista laž.


Gost

#52

2016-08-05 06:45

Zasto udarat po đepu naroda? Dokle vise? Jelkovec nije centar Zagreba, nit ima tramvaja pa da si ljude ostave auto zatim odu nesto obavljat.Debilana tko je izmislio da se naplacuje parking, bolje da su osposobili bazen i naplacivali 20 kuna!
Robin Hood spasitelj siromaha

#53 Zivjela naplata parkinga

2016-08-05 07:21

Ova peticija je sranje. Moze je potpisati John Wayne iz Nasica. Prejadni ste jer niste spremni za vase naselje izdvojiti 25 fuc.... kuna da bi vam netko odrzavao parkiralista. Ovo kako je do sad bilo je divlji zapad. Najglasniji za ovo ukidanje su upravo oni koji koriste povlastice koje im ne pripadaju. Jedva cekam da se uvede i kontrola tko se parkira u garazama. Ocito je uredu i katolicki platit jedno mjesto a parkirat dva auta, biti prvi do oltara i skruseno klecat. Za takve stvari nema peticije. Za stvari koje spominje gdin. Marko treba imat muda. Ako je nesto populisticki onda je to ova peticija nesposobnih uhljeba mjesnog odbora koji na ovaj nacin zeli skinut odgovornost sa sebe.

Treba se borit protiv reda i rada jer je to veliko zlo.


Gost

#54 Re:

2016-08-05 07:23

#52: -  

 Zasto da se naplacuje bazen? To je za narod pa treba biti džabe.


Gost

#55

2016-08-05 07:43

Svi ste se digli na noge kao da ce vas mjesecna karta kostat 200kn a ne 25. Tri kave. Sa istom tom kartom cete se parkirat i u Sesvetama i tko zna gdje sve. Pojeftinit ce vam garazna mjesta i garaze. Sve izgleda konacno kao da ce se uvesti red kad zagrebparking preuzme u svoje ruke umjesto holdinga... Ja osobno stvarno ne vidim nista lose u cijeloj prici, naprotiv cak joj se veselim. 


Gost

#56

2016-08-05 07:54

Jako bi volio vidjeti i upoznati stanare koji žele da im se naplaćuje parking.

Gost

#57

2016-08-05 08:53

Totalna debilana naplata u Jelkovcu naselju Bogu iza nogu.

Gost

#58

2016-08-05 10:52

Zato sto je bezveze ovo sto su napravili a i nemam para

Gost

#59

2016-08-05 12:30

Svaka riječ iz navoda peticije je istinita..IZIGRANI SMO!

Gost

#60

2016-08-05 12:59

Vi koji mislite da je odlicno da se placa samo pogledajte koliko cete godisnje placati pa se onda mozete javljati sa "VESELIM SE".Mozda vi imate novca ali neki si jedva placaju stan i taj auto samo jos fali da se placa i parking.


Gost

#61

2016-08-05 14:20

Potpisujem jer ja i nemam parkirno mjesto ispred zgrade!!!U garaži nismo mogli dobiti.To je to.
Zzera

#62 Re: Re: Zašto podržavam parking zonu u naselju?

2016-08-05 14:47

#50: Samo ja - Re: Zašto podržavam parking zonu u naselju? 

 I kao taj cirkus će se riješiti  sa naplatom parkinga. Cirkus rješavaju komunalni redari sa kaznama..

Samo ja

#63 Re: Re: Re: Zašto podržavam parking zonu u naselju?

2016-08-05 19:28

#62: Zzera - Re: Re: Zašto podržavam parking zonu u naselju? 

 Da,rjesit ce se naplatom parkinga,jer ppk kupit mogu stanari s vlasnistvom nad vozilom,a oni koji imaju vozilo a nisu mu vlasnici,nek se snalaze.Svi znamo da se ovoj odluci najvise bune socijala,jer zive na teret nas koji smo u redovnom najmu,i krojimo kraj s krajem,a oni vozikaju po 2 auta,u vlasnistvu neke tetke,babe,itd.. Komunalni redar ne provjerava status kod pisanja kazni,tako da rjesenje je definitivnn u naplati. 

Samo ja

#64 Re:

2016-08-05 19:34

#55: -  

 Digla se na noge socijala koja vozika aute u vlasnistvu drugih,jer zna se da takvi nesmiju imate nikakve pokretnine na sebe prijavljene.te sad nemogu kupit ppk. Slazem se s Vama, neka naplacuju, 25kn nije puno,a parkirat se moze u cjelom Zg gdje je 3.zona


Gost

#65

2016-08-05 20:58

Stvarno ovo je zadnje što smo mogli očekivati od gradonačelnika da će nam naplaćivati parking.Ionako jedva spajamo kraj sa krajem od silnih plaćanja najma i kredita i velikih režija.Zar nam stvarno morate uzeti sve do kune od ovih malih i mizernih plaća sa kojima jedva spajamo kraj sa krajem.Očito je svima stalo da se što više ljudi iseli iz HR.Najprije smo se veselili dolasku u naselje,a što smo duže tu,to nas sve više gulite.Stvarno se brinete o svojim gradjanima,svaka čast gradonačelniče.

Gost

#66 Re:

2016-08-05 21:36

#65: -  

 Pa sto vas sprecava da odete iz naselja negdje drugdije gdje je jeftiniji najam i gdje je parking besplatan??? Ne kuzim, netko vas sili da tu zivite a lose vam je??? Negdje gdje je zivot bolji, gradonacelnik darezljiviji, vrtic jeftiniji...

Negdje gdje ce vas manje silno tjerati da placate najam npr. 10 puta godisnje a ne 12 puta ko tu.

Fakat nas gule za najam.

Nije ni cudo da nas dozivljavaju socijalnim getom.


Gost

#67

2016-08-05 22:00

Sta nam rade, sta nam rade majku im...

Jucer sam dobio opomenu za struju jer nisam platio racun. Majku im njihovu lopovsku. Sta nam rade, sta nam rade. Milane ucini nesto. Milane lopove.


Gost

#68 Re:

2016-08-05 22:03

#60: -  

 Zivio parking!


Gost

#69 Re:

2016-08-05 22:05

#51: -  

 Mene je teta cistacica pitala jel sam ja za naplatu i ja sam joj rekao da mi je to ok. Pa sad ne znam jel se to broji? Jesam ja kriv?


Gost

#70

2016-08-06 14:17

Ja jesam za nek se plati ok 

ali krenut ću platiti kad se ono divlje parkiranje oko A bloka makne vise od pola auta nepropisno se parkiraju 


Gost

#71

2016-08-08 15:52

"ja vama svima stanove skoro badava ali sve ću ja to naplatiti kad se sve slegne".nikad od njega čovjeka

Gost

#72

2016-08-09 17:35

"Na inicijativu predstavnika stanara u Novom Jelkovcu uvodi se treća zona naplate parkiranja" - nonsens!!!

Gost

#73

2016-08-11 20:15

Potpisala sam peticiju jer je ovo jako bezobrazno, kao prvo parkirnih mjesta nema dosta, a sad još i naplata. S tim da ne smiješ voziti auto od roditelja jer za to nema povlaštene parkirne karte. Nekome treba novaca pa ajde opet po nama. Uglavnom sramota što je to Bandić uopće dozvolio i jo lažu da smo to mi sami tražili.. Svašta...

Gost

#74

2016-08-12 13:41

Na žalost dio osoba u naselju je mišljenja da je naplata nužna za rješavanje problema i taj dio je ono što će grad željan dodatnih prihoda iskoristiti kao argument - iako se nitko ne želi pritom javiti imenom i prezimenom.

Ja sam vlasnik jednog od stanova i teoretski imam i svoj parking no protiv sam naplate iz niza razloga. Evo nekih:

- ona dva parkinga u A bloku su odavno mogli otvoriti pa i na naplatu - pa nisu htjeli,

- bazen i sportska dvorana se već tri godine "otvara" a nisu ni počeli sa uređenjem,

- poslovni prostori se nude samo u roh-bau izvedbi i to u takvom stanju i uvjetima da nitko ne želi ništa uzeti

- kulturni centar čekamo godinama a kroz nega bi trebale djelovati razne udruge korisne za naselje no grad odbija dati prostor ili ga urediti pa iznajmljivati

- invalidska mjesta su tek nedavno uredili (i to ne sva) i to samo kao ispriku za ovaj naplatni parking

- polovica A bloka propada od pločnika uz zgradu pa do unutrašnjeg dvorišta i grad tu odbija išta napraviti

- prostor uz školu ne uređuje ni privremeno - tamo se recimo mogao staviti parking za osnovnu školu dok se ne skupe sredstva za crkvu - no grad ne želi mrdnuti ni malim prstom

- na nekim lokacijama se traži već odavno postavljanje stupića jer neki stanari voze po pločnicima - i koliko god da to bilo opasno - grad ni tu ne nalazi shodno reagirati

I to su samo neki od primjera.

I onda se uvodi naplata pa se tu neki padobranci javljaju da će to rješiti probleme. Imamo stvari koje su hitnije i bitnije za zdravlje života u naselju i koje bi donijele i više zadovoljstva i bolje prihode no to se NE rješava - a ovo se rješilo u roku mjesec dana.

Gdje je tu poštivanje volje stanovnika? Gdje je tu briga za naselje?

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2016-08-12 14:09