UKIDANJE ODLUKE O NAPLATI PARKIRALIŠTA U NOVOM JELKOVCU


Gost

#76 Re:

2016-08-13 08:54

#74: -  

 A gdje je tvoje ime i prezime i sta si ti konkretno ucino da se problemi koje spominjes rijese? Ti si jedan od onih koji sjede u fotelji i pricas a kad treba nesto ucinit onda te bas boli nesto rame ili ti je nezgodno zbog posla koji radis pa bi ali eto bas ne smijes.

Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2016-08-13 21:20



Gost

#78

2016-08-16 05:22

Smatram da rješenje problema nepropisnog parkiranja u kvartu nije naplata parkiranja nego veća aktivnost komunalnih redara.
Dado

#79 Re: Re: Re:

2016-08-16 05:31

#77: Pošteni kupac - Re: Re:  

 Kaj si se zapalio. Ne kužiš da je to zajebancija

 


Gost

#80

2016-08-18 12:01

Nigdje se parking ispred zgrade ne bih trebao naplaćivati.
To je suludo i glupo.

Gost

#81 Re: Re:

2016-08-18 14:49

#13: Gost - Re:  

 Znate li možda koji će brojevi lota biti izvučeni, ako može eurojackpota-a s obzirom na Vašu vidovitost? Hvala.


Gost

#82

2016-08-18 18:29

Zato jer smatram da gradski dužnosnici rade što god im padne na pamet, podilaze svojim jatacima, troše nas novac na ostvarivanje njihovih želja, opet su izbori na redu, i tko pita običan puk za bilo kaj, da barem imamo malo više zajedništva, sloge, poštenje, pristojnosti, odgovornosti jedan prema drugome onda šačica koja vlada i radi pod geslom 0-24 ipak ne bi mogla realizirati svaku svoju želju da ne kažem glupost.


Gost

#83 Re: Re: Re: Re:

2016-08-20 15:17

#79: Dado - Re: Re: Re:  

Kakvo romsko naselje? U tome je i cijeli problem-kupio je glasove dajuci stanove besplatno (u biti na nas racun ali koga briga) i zato nam danas bas lijepi izgleda parking prepun glomaznog otpads


Gost

#84

2016-08-21 07:18

Slicni kvatrovi u zg ne placaju parking...drugo uz kupnju ili najam stana trebalo nam je pripasti parkirnk mjesto...podrzavam akciju da se garaze daju u najam po prihvatljivim ivjetima...kad nam rijse inftas. onda mogu naplacivati..

Socijalna osjetljivost bi trebala biti mjerilo nameta svake vrste

Gost

#85

2016-08-26 15:26

Kad smo kupili stanove, ocekivali smo da cemo dobiti garaze, sto je u mnogim europskim zemljama normalno. A ovo sad, naplacivanje parkirnih mjesta u naselju koje nema nikakvih poslovnih prostora, velika je pljacka osiromasenog stanovnistva zbog visokih kredita kojim su kupili stanove za zivjet u njma.

Ruža

#86 Re: Zašto podržavam parking zonu u naselju?

2016-08-27 18:54

#44: Marko - Zašto podržavam parking zonu u naselju? 

 O čemu vi pričate...U jelkovcu nema javnih institucija, stambeno naselje...nigdje se ne naplaćuje parking. Centar se ne smije uspoređivati s perifernim naseljima. Jeste vi ikada bili vani ? Zao mi je gradonačelnika, jer očito ga savjetuje netko tko mu ne želi dobro... Podržavam i čestitam g. Jolic što ste pokrenuli ovu inicijativu.


Gost

#87

2016-08-31 08:37

Zna li itko kada i kome je peticija predana i postoji li ikakav odgovor / reakcija nadležnih?

Koliko sam čuo, od sutra (01.09.2016.) počinje kontrola plaćanja parkiranja. Bojim se da je reakcija nas stanara preslaba i nedovoljna i da će naplata krenuti. Trebalo bi organizirati demonstracije i ići protestirati pred gradsku upravu, ali izgleda da od svega ništa.


Gost

#88

2016-09-01 05:09

losa financijska situacija, nepravda u odnosu na druge starije kvartove u Zg

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2016-09-01 10:27



Gost

#90

2016-09-02 07:04

Zato jer nema logike da se naplaćiva parkiralište jer tu žive stanari , znači nijedan drugi kvart se ne naplaćiva samo bi kod nas .. Sramota da se na taj način uzima novac jer fali u blagajni .. za Šta fali novaca - za fontane da se isplate .. bolje da se malo više potrude i da srede garaže ,a ne da budu prazne ,prljave , baca se smeće .. sramota za okoliš .. Neka se to riješi na lijepi način , a ne stalno uzimati novac od građana i onda se pitamo zašto su ljudi nezadovoljni i odlaze .. sve poskupljuje dali se itko u ovoj državi pita kako ljudi žive .. Lijep pozdrav

Gost

#91

2016-09-02 07:53

Potpisujem peticiju zbog toga sto u zakonu stoji da svaka zgrada mora imati odredeni broj parkiralisnih mjesta na odnosu broja stanova a sad zele naplacivati od socijalni osjetljivih ljudi.

Gost

#92 Re:

2016-09-02 08:19

#37: -  

 Pa vjerovatno se mislilo da ljudi manjeg imovinskog stanja nemaju auto ali to nije tako ;ti isti imaju cak i dva ali nije bitno netreba ga placati .....malo mi bilo smijesno to manjeg imovinskog stanja obiđi kladionice.kafice i vidjet ces hrpu ovih koji nista ne delaju


Gost

#93

2016-09-02 13:09

Potpisao sam ovu peticiju zato šte nema nikakvog razloga uvoditi parking na periferiji grada, a isto nije uvedeno u Sesvetama što nas dovodi do diskriminacije građana grada Zagreb. Pogotovo je nebulozno obrazloženje za uvođenje naplate parkinga koje glasi: Uvodimo naplatu jer su to tražili stanovnici naselja. Koji?

Gost

#94

2016-09-02 19:07

Zato što nisu normalni, još malo pa će nam početi i zrak naplaćivati

Gost

#95

2016-09-05 15:11

Nevjerojatna je brzina postavljanja automata. Ništa u tom naselju nije bilo tako brzo napravljeno. Niti će ikada biti. Nisu se sjetili naselja kada je trebalo bazen završiti. Ili proširiti školu, vrtić...
Stipe Jolić
Autor ove peticije

#96 Re: Zašto podržavam parking zonu u naselju?

2016-09-08 13:42

#44: Marko - Zašto podržavam parking zonu u naselju? 

 

 

 

 Poštovani gosp. Marko

cijenim Vaš komentar iako se s njime ne slažem. Naravno da ima ljudi kojima možda i odgovara naplata i povlaštena mjesečna karta i ako je to većina u naselju neka bude po njihovom. Ali ako je većina protiv uvođenja naplate neka je onda ne bude. Upravo zato smatram da je trebalo pokrenuti i nekakvu raspravu s pro i kontra argumentima pa da se odlučimo. Ovako je to samovolja uz jeftina opravdanja kako će se tako uvesti red. Red se uvodi komunalnim redarstvom  i policijskim akcijama a ne naplatom svima kao da svi parkiramo kamiončiće na pločniku. 

 

 

Ja radim za minimalnu plaću, a siguran sam da autor ove peticije ima plaću preko prosječne - i plaće nad uređenim parkiranjem za 25kn mjesečno. Zašto i za koga?

Za koliku plaću vi radite ne znam i ne zanima me. Što se mene tiče dabogda imali 100.000 kn mjesečno, ja ću se iskreno radovati i čestitati Vam što ste uspjeli u životu. Ja ne plačem nad 25 kn, a ako i plačem zar nemam pravo na to? Jesu li moje i jesam li ih zaradio? Ukrao nisam! I ne dam nikome da me pravi majmunom govoreći mi da je to sitnica. Ako je sitnica ja mu nudim svoju uplatnicu. Uostalom, danas kad uvoode naplatu to je 25 kn. a što ako za dvije godine dignu na 50? Je li i tada to sitnica. Nije to samo 25 kn/mj to je 300kn godišnje, to je 3000 kn za deset godina.

 

 

Čudi me, ako se tako borite za naselje, zašto niste (već davno) pokrenuli peticiju zbog svih onih koji PARKIRAJU NA PJEŠAČKIM POVRŠINANA ili na PLATOU ISPRED ZGRADA koje su za sve, ali ne iza parking.

A zašto vi niste pokrenuli tu peticiju? Kad ste vi reagirali? Jeste li nazvali komunalnog redara, policiju? Nemojmo biti zajedljivi nego zajedno pokušajmo postići nešto dobro za sve. Vaše je pravo ne slagati se sa mnom i veseli me čuti različita misljenja i protuargumente, ali Vas lijepo molim da se ostavite mene kao osobe, koliku ja imam plaću i jesam li ja škrt zbog toga. 


Gost

#97

2016-09-08 18:35

Zato sto smatram ovu odluku krajnje nepravednom i nekorektnom.

Gost

#98

2016-09-09 05:42

Nije primjereno da se vlasncima stanova naplačuje parkiranje ispred njihovih stanova !!!!!

Gost

#99

2016-09-09 12:34

protiv nepravde sam

Gost

#100

2016-09-09 14:29

I ja sam za ukidanje odluke o naplati parkirališta u Novom Jelkovcu ...