Peticija za ukidanje obaveznog cijepljenja u Hrvatskoj

Quoted post


Gost

#1

2014-03-26 13:06

Roditeljima se treba dati izbor cijepljenja njihove djece, to ne treba biti obaveza.U danasnja cjepiva se stavljaju teski metali koji trajno ostecuju mozak, virusi i bakterije se uzgajaju na ljudskim fetusima i djelovima zivotinja. Po meni je to ne eticki!

Replies


Gost

#119 USTAV REPUBLIKE HRVATSKE Članak 23. Nitko ne smije biti podvrgnut bilo kakvu obliku zlostavljRe:

2014-03-27 10:44:41

Protivnik glupih peticija

#331 Re:

2014-03-29 11:03:32

#1: -

Vi niste normalni. Poslje ćete radit peticiju da se kazni sve koji su dopustili da se ukine obavezno cjepljenje jer će djeca oboljevat ili još gore umirat. Svako djete se u današnje vrijeme testira od rođenja i zna se na što je alergično ili ne. Problem je što su stvari koje su nekad bile normalne danas "opasne". Pročitate gluposti oko cjepiva na nekim portalima koje su 90% krive i onda pišete svakakve idiotarije i radite peticije. Pročitajte malo neke službene stranice ili forume gdje pišu stručni ljude, a ne ove neprovjerene gluposti što se spominju na stranicama. Pola tih što to piše nisu u stanju ni prevest normalno s engleskog, a kud ocjenit jel to dobro napisano ili ne. Problem je što se zbog vas ovakvih i ovakvi glupih peticija roditelji boje kaznit svoje djete da djeca nebi tužila roditelje zbog "mama mi je uzela mobitel jer sam joj reko da je glupa i ona mene maltretira", a to se sve dešava zbog ljudi kao vi. Postajemo lagano amerika gdje će sve vrvit od neodgojenih derišta i glavni hit na televiziji će bit "16 i trudna"

zaštiti djecu od prolupalih roditelja

#677 Re:

2016-05-14 20:43:32


#1: -
 

za roditelje koji smatraju djecu svojim privatnim vlasništvom s čijim životima se mogu igrati


 

genocidni Bill Gates

#678 Re:

2016-05-14 20:47:49

#1: -  

zaboravio si da Bill Gates pomoću cjepiva sterilizira siromašnu raju :-p


Gost

#692 Re:

2017-11-03 11:50:30

#1: -  

 Molim vas imena teskih metala,virusa,bakterija, crnog ispod nokta idr. stvari koje se stavljaju u cjepiva. Iz kojih znanstvenih radova ste to procitali?Neeticki je to sto vi svjesno zelite stetu drugima ne zeleci se cjepiti i informirati, pa tek onda solit nekome pamet. 

Tmbadepe Mudžambala

#695 Re:

2019-10-30 14:52:19

Vama je teško oštećen mozak kad ste tako zatucani i ignorantni da se igrate sa dječijim životima. Dobro da još imamo zakon koji štiti djecu od vas izopačenih, često ultra-religioznih morona. Paradoksalno je i krajnje hipokritički zvati čin cijepljenja neetičkim (to se btw piše spojeno) i u isto vrijeme vjerovati u glupe teorije zavjere da cijepljenje djecu čini retardiranima.

Time, (ne) jedite govna.