Peticija za ukidanje obaveznog cijepljenja u Hrvatskoj

Quoted post

Protivnik glupih peticija

#331 Re:

2014-03-29 11:03

#1: -

Vi niste normalni. Poslje ćete radit peticiju da se kazni sve koji su dopustili da se ukine obavezno cjepljenje jer će djeca oboljevat ili još gore umirat. Svako djete se u današnje vrijeme testira od rođenja i zna se na što je alergično ili ne. Problem je što su stvari koje su nekad bile normalne danas "opasne". Pročitate gluposti oko cjepiva na nekim portalima koje su 90% krive i onda pišete svakakve idiotarije i radite peticije. Pročitajte malo neke službene stranice ili forume gdje pišu stručni ljude, a ne ove neprovjerene gluposti što se spominju na stranicama. Pola tih što to piše nisu u stanju ni prevest normalno s engleskog, a kud ocjenit jel to dobro napisano ili ne. Problem je što se zbog vas ovakvih i ovakvi glupih peticija roditelji boje kaznit svoje djete da djeca nebi tužila roditelje zbog "mama mi je uzela mobitel jer sam joj reko da je glupa i ona mene maltretira", a to se sve dešava zbog ljudi kao vi. Postajemo lagano amerika gdje će sve vrvit od neodgojenih derišta i glavni hit na televiziji će bit "16 i trudna"

Replies

Gost

#344 Re: Re:

2014-03-29 21:53:22

#331: Protivnik glupih peticija - Re:

Odakle god da je kreirano tvoje mišljenje, je mišljenje na temelju nekoliko članaka iz medija? ili samostalnim pokušajem istraživanja i logičkog rasuđivanja? Zašto je u današnje vrijeme, u 21.stoljeću, sve više alergija, "neizlječivih" bolesti itd. ima ljudi koji "projekt cijepljenja" istražuju i više od 15 godina. Te ljudi koji su doživjeli negativno iskustvo nakon cijepljenja, odlučili su se zapitati i promisliti.

http://www.youtube.com/watch?v=FzB1Kv5Hado

Lana

#520 Re: Re:

2015-02-05 16:36:11

#331: Protivnik glupih peticija - Re:  

 Dokazano je da cjepivo protiv ospica izaziva autizam! 18 % djece oboljele od ospica CIJEPLJENO JE!!! O cemu govorimo nego o farmaceutskom lobiju?! Zato ovo i je peticija za pravo na odabir!!! Ne za zabranu!!! Ti svoje dijete cijepi, a ja cu sa svojim zbog toga, ako treba napustiti lijepu nasu! Ja sam oboljela od ospica nakon cijepljenja!

ništa nije onako kako se čini

#521 Re: Re:

2015-02-05 17:53:41

#331: Protivnik glupih peticija - Re:  

 To vam je tako kad vam uzgoje mjenje i isperu mozak, a najžalosnije je što vi to sami ne vidite.  kako dovoljno puta ponovljaju laž ona s vremenom postane opće prihvaćena činjenica. Koliko je cjepiva i "sigurnih" "lijekova" povučeno sa tržišta desetak godina unazad, jer se pokazalo da su iznimno opasni neki i po život opasni, a klelo se unjihovu sigurnost od raznih "velikih" uglednih stručanjaka i same " "respktabilne" pharmo kompanije? Šta vi mislite da je naš organizam i imuni sustav "glup" i najprimitivniji ili najneučnikovitiji od svih ostalih životnih oblika na Zemlji, da se ne bi mogao sam obraniti ili steći imunitet za sebe ili se nasjeli i na onu neizravo impliciranu neizrečenu tvrdnju "akademske zajednice" u službi LOBIJA=PROFIT(pod svaku cijenu)  da nam treba maltene doživotna infuzija "cijepiva" da neki "kliconoša" ne "pobije" čovječanstvo? Val bolesti dođe i prođe, jer ljudi sami steknu imunitet ali danas medicina nikad naprednija a mi sve više bolesniji. Zanimljiv paradoks. Farmacetski lobiji, kartel i korporacija kao takva da bi stvarala profit, što joj je primarni motiv i cilj mora imati kronično bolesne ljude, a ne zdravo društvo gdje bi za njih bilo vrlo malo posla. npr. Lijekovi ili sredstva za potpuno izlječenje raka su već nekoliko puta otkriveni, vrlo jednostavni ne invazivni postupci, al što se desilo sa njima? Nikad nisu ugledali svjetlo dana kao ni mnoge stvari koje se tiču ljudske vrste. Pomalo se ljudi počinju interesirati i informirati o tim temama. Za ljude poput vas će neke stvari biti totalni šok, jer istine sve češće isplivaju na površinu samo pitanje vremena kad će te ju prepoznati. Ali nemojte se čuditi kad saznate da je gotovo sve što ste ste znali čista laž.

Stabilno

#535 Re: Re:

2015-02-22 13:53:32


Gost

#673 Re: Re:

2016-04-18 12:34:51

#331: Protivnik glupih peticija - Re:  

 Vi niste normalni,a usput ste i bezobrazni i neinformirani,te i naivni.Peticija nije protiv cijepljenja ,nego protiv obaveznog cijepljenja.A o učinkovitosti cijepljenja,imunitetu ,rizicima i bolestima očigledno pojma nemate.A da jeste informirani,te da ste u stanju evaluirati informacije ,a ne slijepo vjerovati tzv. "službenim izvorima",onda bi se zapitali zašto se novorođena djeca cijepe protiv hepatitisa B,i dali to ima ikakve razumske ili znanstvene podloge.A da se ne spominju sva ostala cjepiva čiji se broj drastično povećao.Također bi znali i to da ne postoji nijedna službena znanstvena studija o učinkovitosti i sigurnosti cjepiva ,a postoji niz pokazatelja i istraživanja vrlo ozbiljnih znanstvenika kojima se ne samo sigurnost cjepiva dovodi pod sumnju(zapravo i malom djetetu bi trebalo biti jasno da su sastojci vakcina potencijalno opasni) ,nego se čitav koncept cijepljenja kao takav dovodi pod veliki upitnik.Dakle ,prava znanost i šatro-službena potplaćena znanost su dva različita pojma ,a da bi takve stvari čovjek mogao razlikovati potrebno je da malo i sam mućne glavom koji puta,umjesto da papagajski ponavlja ono što mu se servira od takozvanih autoriteta.Znate,nekom su rekli da je drvena ograda ženski spolni organ,pa se jadnik našpranjio.