Ukidanje plaćanja pune participacije u iznosu od 7200,00 kn

Quoted post


Gost

#1

2015-09-17 08:53

Potpisala sam je jer smatram da.donošenje ovakve odluke tjedan dana prije upisa nije prihvatljivo. Svim prijašnjim generacijama studenata predbolonji i bolonju je svake.godine bilo omogućeno plaćanje ispita seminara i diplomskog rada, samo po principu ono što im je ostalo.. A nama sad odjednom makar je većini studenata ostalo samo diplomski rad,moraju platiti punih 7200 kn. To nije normalno! Za te novce plaća student koji sluša nastavu ili ništa nije položio cijelu godinu a ne marljivo studenti kojima je eventualno ostao samo diplomski rad. Ja.govorim u svoje ime, kao studentica 1.godine diplomskog studija i ostao mi je samo diplomski rad, i sad bi morala samo za njega platiti 7200, a ne 120 kn po bodou kao sto su imali pravo sve prijašnje generacije prije mene. To je neprihvatljivo

Replies

EFZG u <3

#12 Re:

2015-09-17 09:16:44

#1: -  

 A što je najbolje i taj diplomski koji nam je ostao, već je plaćen prošle godine a nit luk jeli nit mirisali. Nit se komisija okupila,nit je kome uzeto vrijeme za njega, dvorana i sl. FUJ! Jadno da molimo da plaćamo nešto u manjem iznosu što nismo ni koristili nego ćemo tek!


Gost

#54 Re:

2015-09-17 13:35:35

#1: -  

 Nije tjedan dana prije, nego 2 dana. Upravo sam bila na referadi i rekli su mi da upisi pocinju sutra i potrebno je odmah uplatiti cijeli iznos.