Vratimo grb na nove registracijske pločice
Kontaktirajte pokretača peticije
Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Vratimo grb na nove registracijske pločice.
|
Gost |
#12015-04-02 12:33Nadam se da će imati smisla ova peticija,ja sam osobno više za neposuh ovima na vlasti i da ih se šta prije ruši na ulici |
|
| |
|
Gost |
#22015-04-02 12:33JER SVETI HRVATSKI GRB SE NE MOŽE ZAMJENITI SA TAMO NEKOM IMITACIJOM DRŽAVNOG SIMBOLA |
|
| |
|
Gost |
#32015-04-02 12:34Sramotno je da se brise HRVATSKI GRB, za koji je palo 17.000 momaka. |
|
| |
|
Gost |
#42015-04-02 12:36Treba zaustaviti demontažu Hrvatske! |
|
| |
|
Gost |
#52015-04-02 12:36zar je uopće moguće komentirati HRVATSKE pločice bez hrvatskog grba...:-( |
|
| |
|
Bole Gost |
#62015-04-02 12:36Sto ne dostaje nasim nasim registracijskim oznakama? Po novom ce falit grb, a i samo po sebi je to dodatni trosak svima. |
|
| |
|
Gost |
#72015-04-02 12:39Potpisao sam zato kaj zelim i dalje sa ponosom nositi Hrvatski grb na tablicama , pokrenite peticiju i za vracanje grba na prometne dozvole |
|
| |
|
Gost |
#82015-04-02 12:42Jer je krajnji čas da se zaustavi ova veleizdajnička družina u zatiranju svega Hrvatskoga. |
|
| |
|
Gost |
#92015-04-02 12:42Grb je oduvjek Hrvatski Znak. Stavit samo Boje znaci izgubit Individualnost Hrvatskog Naroda |
|
| |
|
Gost |
#102015-04-02 12:43Radi zaštite hrvatskoga nacionalnoga indentiteta |
|
| |
|
Gost |
#112015-04-02 12:47Za ovaj HRVATSKI GRB dao sam svoju mladost i svoje zdravlje.Brat mi je poginuo za ovaj grb.Taj grb je naša svetinja... |
|
| |
|
Gost |
#122015-04-02 12:48a tko je uopće odlučio u ime svih nas da želimo ono sranje koje nema veze sa zdravom pameti, vratit naše nacionalno obilježje, nemože to neko odredit na svoju ruku, il ajmo referendum........... |
|
| |
|
Gost |
#132015-04-02 12:49Vratiti grb na svoje mjesto i trobojnicu na dnu i na vrhu tablice |
|
| |
|
Gost |
#142015-04-02 12:50Hoću grb RH na svojim pločicama! |
|
| |
|
Gost |
#152015-04-02 12:52Želim da ostane GRB RH na našim registarskim pločicama! |
|
| |
|
Gost |
#162015-04-02 12:52Nedopustivo je da se uklanja državni grb s registracijskih pločica! |
|
| |
|
Gost |
#172015-04-02 12:53Hrvatska nacionalna obilježja, nesmi niko da dira i omalovažava, a to upravo radi ova ne-narodna vlast! Pokušavaju da zatru sve šta imalo izgleda i miriši na Hrvatsku i hrvatstvo ! |
|
| |
|
Gost |
#182015-04-02 13:01Ako mogu gradovi s manje od 5000 stanovnika imati 'svoje' tablice - zasto onda ne bi mogli oni sa vise stanovnika i...grb je to drzave za koju smo se 'izborili' - zasto je skrivati ?! |
|
| |
|
Gost |
#192015-04-02 13:07Mislim da nije uredu tako nabrzinu neke odluke donosit...ova peticija bi trebala imat smisla jer ova vlast radi na tome da se sve demontira staje hrvatsko. .. Grb se ne smije dirat amen |
|
| |
|
Gost |
#202015-04-02 13:09Zato sto sve zemlje imaju svoju zastavu.pa zasto i mi nebi imali svoju |
|
| |
|
Gost |
#212015-04-02 13:10Hrvatske su uvijek bile samo crvene "kockice". Složio bih se i sa dvije crvene kockice u postojećem dizajnu jer mi se sviđa ali ne i s kombinacijom jedna crvena i jedna plava jer to nikada nije bio dio Hrvatskog grba. |
|
| |
|
Gost |
#222015-04-02 13:11Zato jer živimo u Hrvatskoj državi i jer su branitelji prolili krv za isti taj grb !! |
|
| |
|
Gost |
#232015-04-02 13:13Svaka država i svaki grad imaju grb na pločicama pa ne vidim razlog zasto bi ga ovi nasi gore maknuli. |
|
| |
|
Gost |
#242015-04-02 13:13Mislim da se treba vidjeti naš grb |
|
| |
|
Gost |
#252015-04-02 13:17Neprihvatljivo je da se izbaci grb RH, to bi značilo da kao država više ne postojimo. |
|
| |
Promjena se ne događa šutnjom.
Autor ove peticije suprotstavio se i angažirao. Hoćete li i vi učiniti jednako?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donositelja odluka.