UKLANJANJE NATPISA “ZA DOM SPREMNI” SA SPOMENIKA 9. BOJNE HOS-a

PESTI

/ #110

2015-01-30 01:28

 Partizancici su skroz popizidili otkad je drug Ivo izgubio izbore, gledajte ekipu koja je potpisla peticiju pola iz Saveza Komunista a druga polovica iz Titinog Hitlerjugenda (Saveza Socijalisticke Omladine) i njihova djeca, znaci oni koji su sve svoje stekli u totalitarzmu dijele nama lekcije o demokraciji toleraciji i ljudskim pravima pa je li to jadno, bijednici sta drugo reci. Ako su komunisti stvorili Hrvatsku 1945 , ja se pitam od koga smo se onda odcjepljivali 1991. I yebe mi se sto je ZAVNOH u ustavu , ja ne priznajem ustav koji su donijeli i napisali reciklirani udbasi komunisti i totalitaristi. Zato svim Hrvatima porucujem nek se strpe , nece ostati ni jedno pero od zvijezde petokrake, a NOB-ovi boljsevici, jugokvislinzi i proleterski pljackasi ce da dobiju svoje zasluzeno mjesto na smetlistu povijesti. A ovima koji zive na grbaci Hrvatskog naroda, ove krpeljske udruge, ovi paraziti i neradnici i profesionalni borci za ljudska prava  koji nemaju ni dana staza izvan svojih udruga koji sisaju nase novce, tim vampirima koji jedini imaju koristi od ustasluka, jer jedino oni zive iskljucivo od ustasluka, ne zive od ustasluka neki mulci koji na stadionima skandiraju ZA DOM SPREMNI, samo te boljsevicko vampirske udruge zive od ustasluka. Ali prezivjet cemo mi tu djeciju bolestinu Hrvatske drzave zvanu Jugonostaligija, ako smo 739 godina mogli cekati prvu nacionalnu Hrvatsku drzavu 1941 pa onda opet 46 godina, izdrazti cemo i ovo, tika taka jugototalitaristi. Nece vise biti para iz proracuna.