UKINIMO NASILNE CRTIĆE

Quoted post

John Dav

#16 Glupost!

2013-05-29 12:15

Imaš crtiće za djecu, imaš crtiće za starije (South park i slični). Pa jednostavno im prebaciš program, ili pustiš drugi crtić na DVD-u. Što je slijedeće? UKINIMO akcione filmove da djeca ne gledaju! Ukinimo horore da djeca ne gledaju? Ne možeš nešto ukidati svima jer jednoj skupini ne odgovara. Ovo je sličan oblik retardiranog pokušaja cenzure kao u Americi. Idemo zabraniti nasilne video igre jer je jedan luđak od sto milijuna igrača "zbog igara" pucao po školi. Pa nije zbog igara pucao, nego zato što nije normalan.

Replies


Gost

#17 Re: Glupost!

2013-05-29 12:20:21

#16: John Dav - Glupost!

znase staje za dijecu a sta nije ko zeli potpisace ko nezeli nemora


Gost

#22 Re: Glupost!

2013-05-29 15:11:44

#16: John Dav - Glupost!

ne slazem se s vama... dijeca kupe sve sa crtica... a sta se tice filmova vecina djece ih ne voli... ima toliko lijepih crtica i poucnih a sta se tice ovih sta se sad emitiraju na tv-u su nasilni, ruku na srce...

Ivanich

#42 Re: Glupost!

2013-05-31 07:35:42

#16: John Dav - Glupost!

Iako imam dvoje djece potpuno se slažem sa navodima ovog posta. Mi smo ti koji koji trebamo imati uvid u aktivnosti svoga djeteta i znati što im što i kako dozirati. I mi trebamo znati što je za njih dobro. Ne bih složila da su samo danas crtići nasilni. Prisjetimo se Tommy-ia Jerry-a, Ptice trkačice, Himana i sličnih. Prisjetimo se audio priča koje smo slušali. Primjerice u Snjeguljici Maćeha daje nalog lovcu da Snjeguljici iščupa srce. I ostali smo (kako tko) donekle normalni...