tužimo Zorana Milanovića za govor mržnje

Quoted post


Gost

#111

2016-01-28 20:38

Mislim da je zaslužio sudbinu Čau.....,širi govor mržnje i puno čovik laže,On je čovjek koji je razdijelio hrvatski narod na mi i oni.U Hrvatskoj je jedan narod koji voli i poštuje svoju državu ,Boga i svoju vjeru .To smo mi.A oni su valjda Milanović,Pupovac,Stanimirović,Pusići,Stazić,Jovanović,Grčić,Lalovac.Grbin i šaka jada ostatak četnika i HRT,Index i ostali komunističko-ćetnički portali
i da ne zaboravim srpsku pravoslavnu crkvu.Dok bude ljudi poput njega u Hrvatskoj nikad neće biti mira..Valjda će se naći neko ko će i njemu stati na kraj.Toliko se nakakio protiv Hrvata zadnjih mjesec dana da bi bilo vrijeme da svu tu kakicu napokon i pojede,Ali ima Boga mislim da je nakon jučerašnje pobjede rukometaša i intervjua trenera na srpskoj RTL televiziji Milanović sam sebi grizo jaja,Ima Boga.Zato Bog i Hrvati i čuvala njega Gospa Međugorska i Bog mu pamet prosvitlija!!!!

Replies


Gost

#112 Re:

2016-01-28 21:05:10

#111: -  

 Samo da se nadovežem,moji roditelji su nažalost odrasli u vrijeme kad je Dalmacija bila pod okupacijom fašista,ali nisu doživili nikakve strahote od strane talijana,već su ih imali kad su Englezi počeli bombama uništavati grad dok ga nisu uništili do temelja i predali ga komunjarama koji su počeli ubijati,oduzimati ljudima zemlju,kuće i naseljavati svoje oficirčine ,a o bijegu ljudi preko granica da i ne pričam.Ljude je gutao mrak.To je država u koju nas hoće vratiti Milanović...