Za redovnu kontrolu svih rodilišta u RH

Neko
Gost

/ #411

2016-02-25 22:50

Potpisala sam peticiju jer sam i sama u osijeckom rodilistu jako lose prosla sto se tice babica i doktora jer mi je babica rekla kako nisam dosla roditi dijete njoj vec sebi sta izvodim dijete sam rodila nikoga pored mene oni jedu kokice i gledaju tv  mome dijetetu pupcana vrpca oko vrata  dijete ljubicasto i neplace da bi mi doticna babica rekla sta se derem i nakon toga je rekla pa joj pa vi sami rodili a sta ae derete sad ce doktor doci da vidi sta je sa djetetom sivala me praksikantica i nikaku inekciju mi nisu dali sivali me na zivo poslije toga trazim deku koja mi je pala dok sam imala trudove prvi porod mi je to bio da bi mi poslije babica rekla glupaco sta si je bacila neces ju dobit da bi nakon toga dan ja dobila temp 40,i sada kada me netko pita kada ces drugo dijete kada se toga svega sjetim mislim da vise necu jer se bojim ici u osijek roditi dijete vise i jesno jer mi je i ovo dijete skoro umrlo sretna sam jer imam barem njega na to sam bogu zahvalna jer ga je cuvao , da bi nas pustili kuci da bi nakon 20 dana saznala da moje dijete ima infekciju na bubrezima koje je pokupilo u rodilistu i da bi mi doktor rekao sta sam dovela dijete sta nisam skidala temperaturu i nakon toga da je moje dijete skoro dobilo zatajenje bubrega s time da dan danas nam se infekcija zna vratiti to je nasa osjecka bolnica hvala